Wpis z mikrobloga

Co prawda Najczęściej udzielam się pod tagiem #gural bo można by powiedzieć spodobało mi się to że Kulfoniastemu pali się pod dupą przez jego cwaniactwo i chciwość. Ale skoro teraz jest cisza w jego sprawię to chciałbym w sumie bardziej zabrać się za temat #carrioner bo jego persona mnie bardzo interesuję. Bo przyznam jestem w sumie jego byłym widzem jak pewnie większość stąd. I naprawdę mimo że nie pałam obecnie do niego sympatią, to troszkę z drugiej strony jako człowieka jest mi go nie wiem... Trochę szkoda? bo jako postać internetowa to tam w mojej opinii Burak do kwadratu, ale prywatnie jakoś mi jest go szkoda. Bo przez swoje #!$%@?, można by powiedzieć że zraził do siebie chyba z pół internetu, a z tego co słyszałem kiedyś jakoś w 2016/2017 był bardziej szanowany (może nie przez wszystkich, ale byli twórcy którzy go szanowali mimo jego wyjątkowego stylu). Prywatnie też ludzie pewnie stracili do niego szacunek bo różne rzeczy latały po internecie. Ale mnie zastanawia jedno, od kiedy Carrioner tak się odkleił? bo są różne spekulacje w necie że po tym jak go ta cała "Katharsis" zostawiła to zaczął się zmieniać na gorsze, ktoś stąd śledził może jego bardziej? bo Wiele osób non stop wałkuję że to właśnie po tym jak się spłakał po swojej byłej to diametralnie się zmienił.
#carrioner #polskiyoutube
  • 16
  • Odpowiedz
@jan-czasami: jakie kurka trudniejsze tematy? xDDDD szura jak naczelny przegryw internetu próbując wytłumaczyć piwniczakom dlaczego nie są przegrywami tylko uwiolnionymi-spod-systemu-prawdziwymi-samcami-alfa xDDDDD
  • Odpowiedz
@Kiszak1902: Moment zmiany to poklocenie się z #kastratcontent co jest mniej ważne więcej okresem rozstania z tą laską. Tam było grubo Carrioner kłamał, że pracuje w korpie, że nie znęca się nad rodziną, że nie ma niebieskiej karty, że nie jest przegrywam który zamoczył, wpadł w dziecko, a baba mu je zabrała, a on #!$%@? na budowie aby mieć na alimenty, a i jeszcze kłamał że wcale nie
  • Odpowiedz
@jan-czasami: Odkleil się i to bardzo. Tłumaczy sobie położenie w jakim się znalazł, mianowicie chodzi o to, że laski mają na niego wyjebke. Odwrócił kota ogonem i udaje, że wszystko jest ok. Tak z niego samiec alfa jak że świni wierzchowiec. Jedna laska zrobiła go na alimenty, a druga się nim pobawiła i kopnęła w dupę, no to wiadomo, że samice źle, zero autorefleksji z jego strony. Jest odklejencem i
  • Odpowiedz
@jan-czasami: to jak Carrio tłumaczy świat relacji damsko-meskich to nawet trudno nazwać odklejencem. Poza tą jego wąska bańką jaka sobie wygenerował istnieje normalny świat, normalne związki i normalni ludzie. Jeśli bierzesz na poważnie to co mówi wesoły brodacz to tylko współczuję, ale życzę wszystkiego dobrego.
  • Odpowiedz
@Woglan: wykorzystywał dobroć siostry u której mieszkał w mieszkaniu, miała problem, aby pozbyć się darmo zjada. Tak mimo, że pracował to się nie dokładał, ba nawet znęcał się nad rodziną siostry (psychicznie)
  • Odpowiedz
@jan-czasami: tylko problem polega na tym, że takie publikacje trzeba jeszcze umieć właściwie zinterpretować i zaprezentować. Kartofel myśli, że coś wie, naczytał się o ideologii red pill, jednak to co on gada to jest odklejenie. Gość jest typowym przedstawicielem tej ideologii, został zrobiony na alimenty, a później kopnięty w dupę jako zabawka. Teraz wmawia sobie, że jest samcem alfa, bo nie potrafi zaakceptować i przetrawić tego co się wydarzyło w
  • Odpowiedz
@jan-czasami: mówił nie raz, nie dwa. Jak będziesz w jakiejkolwiek relacji damsko-meskiej to zobaczysz, że #!$%@? głupoty. Bez odbioru, jeśli chcesz możesz to brać na powaznie i nawet stosować w prawdziwym życiu, wtedy życzę wyłącznie powodzenia, przyda się.
  • Odpowiedz