Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam butów do wszystkiego, chodzenia na codzień i do pracy, pracuje w butach jakich chce byle były wygodne. Chodziłem dość długo w NewBalancach ale ostatnio zaczęły mnie strasznie stopy boleć w nich. Myślałem nad zakupem AirMaxow. Ktoś coś doradzi?

#buty #streetwear
  • 25
@Reshaurek: Glany? Co prawda nie ma już tak dużego wyboru jak kiedyś, ale zawsze coś znajdziesz.
Są jeszcze buty turystyczne. Są wygodne, lżejsze, a przynajmniej wagę mają lepiej rozłożoną od glanów. No i są wygodniejsze.
@Reshaurek: tylko nie airmaxy xD mialem 90 z 5 lat temu i strasznie niewygodne i rozsypaly sie po pol roku. Teraz popełniłem ten sam błąd i kupilem 97 i ta sama sytuacja co wczesniej :( Najlepiej kupic jakies do biegania, sa wygodne i nie wiem czy robione jakos inaczej, ale but z decathlonu po 1500km biegania po asfalcie, postawionym domu, teraz pracy przy pozbruku nadal wygląda dobrze. Mam 2x pary z
Vansy polecam. Mam już trzecia parę i po rozchodzeniu najwygodniejsze ever I nie rozwalają się po roku.
Nie musisz nawet jeździć na desce oni tego nie sprawdzają¯_(ツ)_/¯
A i jak na stronie Vansa zapiszesz się na newsletter to jest jakiś w miarę rabat za to. Nie pamiętam teraz ile procent ale się opłaca( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tigermass: @hasek34: @mtkc: używam jednej pary butów praktycznie do wszystkiego więc też bym wolał żeby jakoś wyglądały XD @Lomana_LuaLua: te ultraboosty to możesz coś szerzej? Bo wpisałem w googlach i tego jest w uj... @Fentylator: nigdy nie lubiłem vansow, nigdy mi się nie podobały więc odpadają chociaż żona już też kiedyś mówiła, że miała vansy i to były najwygodniejsze buty w jakich chodziła
Miałem mnóstwo par począwszy od Air Maxów 90, 98, Jordanów, Ultraboostów, New Balanców itd. Dla mnie obok Yeezy najwygodniejsze były Nike Huarache.

@Reshaurek: jak mają być wygodne, to może zainteresuj się butami typu wide toe box.
Zasadniczo prawie wszystkie buty będące w sprzedaży deformują nasze stopy ściskając palce. Anatomiczny kształt stopy to taki, w którym palce są najszerszym jej punktem, natomiast stopa człowieka cywilizowanego jest zgnieciona przez noszone od dziecka obuwie, a palce schodzą sie do środka.
Wiem że New Balance ma modele typu wide toe box.
h.....s - @Reshaurek: jak mają być wygodne, to może zainteresuj się butami typu wide ...

źródło: comment_1634279948IV2rI2US5RruhXjnaHcGFS.jpg

Pobierz
@Reshaurek: mam ub 19, teraz na zalando longue są 21 za 400zl czarne i 360 białe, wczoraj zamówiłem. Nie słuchaj tych co ci piszą o jakichś vansach czy am90, może Air max 97 są w miarę wygodne, ale i tak to nie jest poziom ub, a i cenowo i jakościowo gorzej wypadają. Propozycja vansow to już wgl śmiech na sali, jak kiedyś chodziłem w vansach a później się przerzuciłem na asics
@Reshaurek: Jak chcesz fajną jakość i sensowną cenę to polecam Asics Gel Lyte III. Brak języka sprawia bardzo fajny komfort. Nike czy Adidas robi teraz masakryczne jakościowo gówno.