Wpis z mikrobloga

Gdy nadaję paczkę #olx na poczcie to muszę zapłacić za przesyłkę, i potem mam zwrot, czy będą wiedzieli żeby pobrać z tego przelewu od kupującego?
  • 6
@donek92: yyy? Ja proponuje przesylki OLX wbudowane w #olx wtedy kupujacy placi i nie masz problemu jak nie odbierze a kase masz szybciej w cholere. Jak umaiwasz sie poza olx na przesylke to odezwij sie na priv polece ci kod na fugonetke mozna zbic znacznie na kosztach. Wtedy doliczasz do pobrania jej koszty SAM.
@marsjanin2012 tak, właśnie korzystam ze wbudowanej przesyłki, tylko kupujący za przedmiot ma zapłacić 30 zł + 5 zł za przesyłkę, czy ja mam zapłacić 5zł na poczcie i potem z tego przelewu mam sobie odbić, czy na poczcie mają jakąś umowę że powiem że z olx i pani z okienka będzie wiedziała, poczta weźmie 5zł z przelewu i nie muszę wydawać gotówki? Która z tych dwóch opcji?
@donek92: on to kupuje przez OLX i ty tylko ze strony OLX/apki pobierasz PDF i drukujesz, nic cie nie obchodzi, dostaniesz na konto 30 (czy ile cene ustaliles za przedmiot). Na poczcie NIC nie placisz, oddajesz paczke z etykieta z tego PDF i heja.