Wpis z mikrobloga

U mnie takie kwiatki w centrum handlowym Lindetal-Center, dobre, żeby wiedzieć gdzie nie parkować by nie mieć porysowanego auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bycie kobietą to inwalidztwo, dlatego musza mieć swoje miejsca parkingowe ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#niemcy #logikarozowychpaskow #parking #europa #prawojazdy #bekazlewactwa
Pobierz Pabick - U mnie takie kwiatki w centrum handlowym Lindetal-Center, dobre, żeby wiedzi...
źródło: comment_1634037518QMHInwCzcymsVGnYavnmbG.jpg
  • 13
@fishery: Dokładnie, ale chyba chodzi że ogólnie, cały bok jest dla pań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze jak jestem tam, to auta zaparkowane przez kobiety są tak jak piszesz, że pod znakiem pomiędzy słupkami a nie przy słupku.
To są miejsca parkingowe które są blisko wyjścia, żeby kobiety czuły się bezpieczniej nie musząc iść po ciemku przez pusty parking.


@erni13: malo znany fakt, jest w Monachium jeden startup, ktory pracuje nad poprawa bezpieczenstwa w takich miejscach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pabick: Juz od dawna w wielu centrach handlowych w Niemczech, czesto na miejscach parkingowych pod rynkami miast - szybsza ucieczka do samochodu w przypadku gdyby kobieta poczula sie zagrozona np. gwaltem przez podazajacego w tym samym kierunku mezczyzne xD Sam tam czesto parkuje jak wolne, bo miejsca sa czesto rowniez wieksze xD
@Pabick: Łoo ciul. Z 15 minut temu zaparkowałem się na parkingu w Kolonii i dziwiłem się o co chodzi z tym nur fur frauen.
Niemiecki kojarzę / rozumiem ale za ciul nie mogłem ogarnąć o co tym chodzi. Nigdy bym nie wpadł ze to miejsca dla tylko dla kobiet!