Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie zrozumieć tego hejtu na oprawę graficzną 4 czesci heros. Moim zdaniem grafika ładniejsza niż w heros3. Ludzie narzekają na cukierkowość ale właśnie chodziło o takie baśniowe klimaty. Chociaż sam uważam za najlepsze heros 5 to wolałbym taktyczną mapę w 2d z grafiką podobną do heros 4 właśnie(dobra ewentualnie kompletnie w inną stornę jak disciples 2).

#homm
#homm4
Pobierz CukrowyWykop - Nie jestem w stanie zrozumieć tego hejtu na oprawę graficzną 4 czesci ...
źródło: comment_1633946878RVsCqA1xLLXrTAtbs7nXQV.jpg
  • 17
@budus2: @Howard_Roark: Ja nie mam problemu z nie przejrzystościa. Oczywiście sama gra ma bugi ze względu na pośpiech ale moim zdaniem dość łatwo się w niej orientować. W kwestii mapy bitewnej zamiast iść w 3d poszli w jakieś 2.5d które ciężkie czasami było. Dla mnie było idealne gdyby bitwy były w 3d.

Co do prostactwa. Heros 3 to nic innego jak walgnięte na mapę sprity i to tyle. Żadna filozofia
@aksal89: wejdź na map4heroes, autorskie mapy fanów takie puste nie są ale też trzeba umieć szukać.

Mocno polecam Draconis, mapa na której gra się samymi bohaterami chociaż z minusów to jest dosyć długa.
@portas91: widziałem jakiś mod poprawiający balans, zmieniający umiejętności i nawet jednostki. grałem za krótko żeby powiedzieć czy jest dużo lepiej. heros ultimate czy jakoś tak. ale jak wyżej napisałem gra jest nie dokończona.