Wpis z mikrobloga

Dostałem w piątek swojego oleda, pograłem może z 10h na kanapie i pod słońcem widać jakie mikroryski, serio te ekrany rysują się od kurzu i powietrza? Tą fabryczną folię na ekranie można wymienić czy kleić na nią szkło? Poza tym to najlepsza konsola na ziemi, gdyby xone był wart więcej niż 100€ to bym sprzedał w cholerę bo i tak w nic oprócz lumines nie grałem od długiego czasu #nintendoswitch
  • 15
@tluczek_do_kartofli: czekaj, jaka fabryczna folia? Mój OLED był w prostokątnym worku i tak tyle. I z tego co patrzę po unboxingach ludzie mają tak samo.
Dodatkowe szkło zawsze się przyda. W mojej V1 zrobiło to robotę i konsola wyglądała jak nowa po 4 latach użytkowania, a podróżował ze mną po całym świecie.
@yeloneck: No taka prawda xd mam wybór czy chcę grać mobilnie czy na tv, mogę grać jedną ręką w poksy i jest dużo gier które mnie interesują, na xone jak ograłem cupheada i remastety spyro, crasha i ctr to już nie było nic co by mnie zachęciło nawet pograć, chyba tylko untitled goose game jedynie
@PanPrezes_PL: no ja rozumiem, i nadal nic takiego nie miałem tylko po wyjęciu z woreczka była bezpośrednio tafla szkła ekranu, dlatego jestem zdziwiony.
@tluczek_do_kartofli: Xbox spoko do ogrywania gierek AAA, ale widzę, że to cię nie kręci. I rozumiem to, bo sam doszedłem do tego momentu w giercowaniu. Do indie Switch jest najlepszy. Sam władowałem swojego czasu sporo kasy w PC, żeby koniec końców ogrywać głównie indyki na pstryku xD
@PanPrezes_PL: szkło już naklejone, także chyba już za późno ¯\_(ツ)_/¯ ale za cholerę go nie zauważyłem xD I faktycznie jest coś na rzeczy, ale Nintendo mówi, żeby tej cienkiej folii nie ściągać: link