Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 46
715 195 + 41 + 20 + 25 + 3 + 82 + 2 = 715 368

Tylko towarzyskie jazdy w tym tygodniu :)))

Zacząłem od kwadracenia ze zmierzającym do #warszawa od południa @metaxy, dołączył do nas jeszcze drożdżówkarz Łukasz, acz nie wiem czy z niego jest mirek XD Ja z tego wszystkiego złapałem cały 1 #kwadraty i teraz mam
Total tiles: 4280 (+1)
Max cluster: 1491 (+1)
Max square: 30x30 (-)

Wczoraj w Najukochańszą pojechaliśmy potestować #specialized Tarmac SL7, zapragnęliśmy bardzo usilnie mieć takie rowery ;D W przyszłym roku staniemy się #szosa chyba, no bo jak by miało być inaczej... Acz szczerze, trochę żenuwa, że do Speca za 28k z Ultegrą Di2 wrzucone są podstawowe obręcze DT Swiss R470... No i cały rower to nie ta półka cenowa, którą mamy w zasięgu... ale co potestowane, to potestowane :)

Dzisiaj za to pooprowadzałem Pana @puchacz22 po podjazdach prowadzących na warszawską skarpę. Mam nadzieję, że to pierwsza z wieeeeeluuuuu naszych wspólnych tras. Kolejne bardzo przyjemne popołudnie na rowerze. (ʘʘ)

Tydzień: 173
Miesiąc: 354
Rok: 8913

#rowerowyrownik #wykopscottclub #gravel #roadplus

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1633874140wQJlBnnUe71q1F5wRMYxYL.jpg
  • 10
@AbaddonLincoln: Ja dwa lata temu kupiłem speca diverge comp e5. Co prawda 3x tańszy był, ale piasty wytrzymały miesiąc. Straszne gówno tam wkładają. Nawet rozebrać się tego nie dało.
Dali mi jakieś inne koła na obręczach R470 i jakiś no name piastach. Też dziadostwo, ale przynajmniej mają łożyska maszynowe więc można to wymienić i rozebrać :)
Osobiście raczej bym speca już nie kupił. Tak jak future shock myślę że fajna rzecz,