Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #newcastle #manchestercity #psg
Zawsze myślałem, że City są najbogatsi, ale teraz widziałem zestawianie i przy PSG i Newcastle to są biedaki( ͡º ͜ʖ͡º) Mogliby ich kupić razem z butami i nawet by tego zbytnio nie odczuli. Nie wiem o co zesrała się Premier League... Przecież oni wszyscy już dawno są sprzedani, jest finansowe fair play itd Co ich obchodzi bogaty sponsor. Przecież takiego ma i united i cfc i wolves i właśnie city. To oni #!$%@? już lata temu rynek transferowy, a teraz ból dupy, bo Sroki będą mogły dać lepsze pensje. Boli i ma boleć. Niech tam pozamiatają. Tylko najpierw mądrego trenera.
  • 9
@giorgioborgio moim zdaniem potencjał będzie w ciągu 5 lat. Najpierw będzie budowanie solidnymi ligowcami którzy będą z czasem zastępowaniem pojedynczymi lepszymi zawodnikami. Miasto jak miasto jak będzie kasa i puchary to i zawodnicy się znajdą
@giorgioborgio Patomejwen wczoraj sugerował że można tam dac, trenera wisienek, ja prywatnie wolałbym Grahama tam zobaczyć, dostał by szansę zbudowania zespołu od zera. Bo Conte jest opcja na długie lata