Wpis z mikrobloga

@HrabiaTruposz spoko gra ekonomiczna, dzieli się na kilka różnych minigier - każda faza rozgrywa się na innej planszy i jest tych mechanik trochę nawkładanych, ale jak dla mnie się spinają (choć frustruje losowa mechanika chuliganów - jak dla mnie mogłoby jej nie być).
W grze najpierw wysyłasz naukowców, którzy zbierają DNA, przygotowują "projekty" dinozaurów lub rozbudowują magazyny DNA. Nastepnie masz szansę wydać pieniądze na rozbudowę parku o nowe atrakcje, zatrudniać specjalistów,
  • Odpowiedz