Wpis z mikrobloga

@chlopak_z_blokow: no ale tak szczerze co jest złego w tym, że korzystają z globalizacji, otwartych granic. Kobiety wyjeżdzają do lepszych, bardziej cywilizowanych krajow znajdują swojego Niemca, Norwega czy Irola to co jest złego że faceci też chcą sobie poprawić sytuację i ogarniają Ukrainki albo wyjeżdzają do Azji akurat nie rozumiem bólu o to zwłaszcza u ciebie gdzie sam masz problem i ci pewnie ciężko Polkę ogarnać
@chlopak_z_blokow: Nie rozumiem cię i zgadzam się @theLPD: jeżeli to są pełnoletnie dziewczyny to co to za różnica czy to ćpun Damian czy gruby Krzysztof. Szczerze? Jak bym był młodą dziewczyną z Azji to wolała bym oddanego grubego 40 latka niż Damianka, który mnie zapłodni i ucieknie na inną wyspę. Poza tym to jest tak jak lpg napisał, że naturą ludzką jest osiągnięcie celu najmniejszym możliwym kosztem. To jest bardzo
@wielki_hrabia_spekulacji: @theLPD: Nie mam nic do samego zjawiska które opisujecie niech każdy sobie życie układa jak chce tylko mówię, że mierzi mnie sam widok starego oblecha z młodą dziewczyną na razie na filmach jakie oglądam z Kambo, Tajlandii, Filipin, ale muszę się chyba do tego widoku przyzwyczaić bo chcę odwiedzić te kraje. Zresztą nie jestem w tym odosobniony. Wielu podróżników mówi, że zaraz po przyjezdzie wplata ich to w zakłopotanie