Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spion999: mógłbyś zapytać żony czy pomaga jej ta odżywka? W sensie czy jeśli mi się puszą włosy to czy ona się sprawdzi? Zastanawiam się nad kupnem ooo jeszcze jakbyś zapytał ile się utrzymuje zapach na włosach to by było super :)
Ciekawa sprawa że to jest jeszcze w tej formie na rynku bo kilka miesięcy temu było to w Rapexie (europejskim systemie informowania o produktach niebezpiecznych) z dokładnie taką informacją że imituje produkty spożywcze i przez to stanowi niebezpieczeństwo.


@krzywy_lublin: Dokładnie, jakiś dzieciak nie zauważy i wypije. Jakaś masakra.
@Adom007: używałam maski - i tak, dość długo. Ale tak samo długo utrzymuje się zapach olejku który nakładam na wilgotne włosy, z Bioelixire. W dodatku olejek (jakikolwiek) można nakładać 2x dziennie bo część silikonów jest lotna i w ten sposób można odświeżać zapach. Ba, hairfooda i inne maski można używać też na sucho, po umyciu jak b/s, byle w małej ilości
ta odżywka to świetny trik marketingowców. Mieli świetnie sprzedające się maski hair food to je rozcieńczyli, wlali do butelek i sprzedają z podobną ceną ( )


@proximacentauri: Fakt, kupiłam kiedyś, bo podobało mi się, że wygląda jak napój, a ich poprzednie odzywki były ok. Niestety konsystencja podobna jak napój - bardzo rzadka. W dodatku szału nie robi. Meh.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinowa_chmurka: wydałem już z 200zł na kosmetyki (maski/odżywki) jak na razie sprawdza się tylko to co na zdj. tylko i tak na moje włosy muszę użyć 2razy więcej niż w "instrukcji" a mam dziwne włosy, bo mam lekko falowane i gęste jeśli nie nałożę odżywki to głowa robi mi się 3 razy większa, tragedia...

Najbardziej zadowolony byłem jak umylem włosy szamponem i później na łeb nalałem kieliszek oliwy z oliwek takiej
Adom007 - @malinowa_chmurka: wydałem już z 200zł na kosmetyki (maski/odżywki) jak na ...

źródło: comment_1633778508t3LB91NxT8KOcWh33QohVe.jpg

Pobierz