Wpis z mikrobloga

Aaa jestem po operacji przegrody i nie da się spać.
Dopiero późnym rankiem będę miał wyciągane opatrunki i wypis. Trzymajcie kciuki, żebym dożył do tego momentu xd
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kieres: jeżeli robisz korekcję nosa i przegrody to dostajesz na 10 dni takie plastikowe (Silastic czy jakoś tak) blokery do obu dziurek, wtedy jest nie fajnie...
  • Odpowiedz
@Karlovsky: @Kieres: miałem robione polipy i przegrodę to wyciąganie tamponady z nosa to najlepsze uczucie ale nie wiem czy bym się zdecydował na ponowny zabieg bo nos z tydzień był spuchnięty i niedrożny ale jakość życia uległa znacznej poprawie bo wczesniej non stop miałem katar i zatkany nos
  • Odpowiedz
@Kieres
Znam tem ból, sam rodziłem...
Jakoś 4 lata temu, moment wyciągnięcia opatrunków jest fantastyczny. 16h czekania na to jest... no... Do dziś pamiętam
Na pewno będzie lepiej po zabiegu, trzymaj się tam
  • Odpowiedz
@Kieres: Jak już wydobrzejesz to zawołaj, bo jestem ciekawy jak to wygląda po operacji. Sam męczę się z tym problemem od mniej więcej połowy podstawówki. Wiecznie mam przez to zatkany nos, niezbyt dobrze się wysypiam, czasem boli mnie głowa i do tego mam wzmożone pragnienie przez wydzielinę spływającą po gardle.

Już od dłuższego czasu myślę o takim zabiegu, bo już mam dość męczenia się z tym i chciałbym w końcu
  • Odpowiedz
@Kieres: Dasz radę, kolego :)
Też jestem po septoplastyce, te 3 dni z opatrunkiem to koszmar, ale gdy już wyciągnęli te gumowe rurki to orgazm w nosie nie do opisania. Najdziwniejsze uczucie, gdy oddychasz pełnymi płucami i powietrze aż łaskocze w gardło, tak się przypływ zwiększa.
Sama przegroda drażliwa przez kilka miesięcy i przy dotykaniu nosa czułem mrowienie.

Ale efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Wcześniej przeziębienie i ból gardła co
  • Odpowiedz
  • 1
@szaman136 pierwsza noc najgorsza. Później jak cię zdejmą opatrunki i przeczyszcza nos to i tak ci się zatka. Wtedy musisz iść do lekarza żeby odsysał mi nie powiedzieli że trzeba i się tak męczyłem ...

Mi powiedzieli żebym przepłukiwał nos solą ale że był cały zatkany to nie było jak...
  • Odpowiedz
  • 0
@tegie: 1 dzień z opatrunkami i wypis. Nic więcej nie ma, żadnych płytek ani rurek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SmoQ89: Mam płukać solą 5x dziennie i stosować oleisty sprej, raczej będzie ok
  • Odpowiedz