Wpis z mikrobloga

Koleżanka mojego kumpla od roku szuka chłopaka następującymi kanałami:

-Tinder
-Badoo
-Sympatia
-Szybkie randki
-tradycyjne metody jak znajomi znajomych itp.
Akcja się dzieje w Warszawie. Miała w tym czasie na pewno z kilka tysięcy chętnych biorąc pod uwagę ilość metod. Niestety hipergamia to silny instynkt więc nikt nie był godzien.

#przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #tinder #incel
  • 53
@Szenkes to nie do mnie odpowiedź, tylko do typa, który sugerował mi takie rzeczy. skoro charakter jest najważniejszy to dlaczego obrażacie mnie ze względu na wygląd, którego nie znacie? czyżby jednak dla mężczyzn tylko on się liczył?
@szkielet_kota:

well nie dziwię się jej, 99% mężczyzn to mizoginistyczne toksyki, bez żadnych wartości intelektualnych. dlatego ja wybrałam drogę wojowniczki i wolę być sama niż z typem...


Ta, wybrałaś. Gdybyś faktycznie miała wybór, to mogłabyś wybrać. Ilu facetów chciało Cię zaprosić na randkę w tym roku?
@okrim tak szczerze? to nie wiem. w pracy orbitował jakiś na pewno, na studiach też kilku próbowało się zaprzyjaźniać. nie wiem na ile to próba zawiązania koleżeństwa, a na ile dziwne próby podrywu, mam autyzm.