Wpis z mikrobloga

@KubaGrom: Lek na tarczycę spowodował u mnie więcej działań ubocznych niż przewiduje ulotka dołączona do opakowania bądź lekarz lub farmaceuta. Przy języku rzymskim wysiadłem, na XIV stacji, ostatniej w tej drodze krzyżowej. Masz więcej takich cudów?
@KubaGrom: Właśnie wszedłem na tę aukcję i widzę, że gość nie potrafi złożyć po polsku kilku zdań w opisie.
Ten darmowy fragment nawet bez komentarza jest dość frapujący, gdyby to kosztowało piątala, to może i bym się skusił zobaczyć co tam dalej jest - czy to już perwersja?

A sam blog ciekawy i z tego co widzę na szybko, rzeczywiście można sporo zobaczyć, choć niekoniecznie na aż tak jaskrawych przykładach jak
@George_Stark: Jednym z ciekawszych przypadków jest analizowanie książek Musierowicz. To nie jest początkująca pisarka, która źle pisze. Ona umie ciekawie pisać, ale po upływie 30 lat i kilkunastu książek przestał do niej docierać porządny feedback i w nowych książkach opisywane dzieci i młodzież nie mówią ani nie zachowują się jak powinny, miła rodzinka intelektualistów stała się rodzinką dziwaków patrzących na świat z wyższością a po latach rozwoju i przemian postaci nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KubaGrom: uwielbiam niezatapialną armadę! Ubawiłam się setnie czytając, jak pastwią się nad Blanką Lipińską i Katarzyną Michalak ()