Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie, czy ktoś jest w stanie polecić bardzo dobrego weterynarza dla kotków(warszawa)? Cena nie gra roli. Coś mojemu się dzieje i dziwnie się zachowuje(przykład ze zdjęcia). Jakby chciał siku w sensie pozycji a nie robi(nie ważne czy poza kuwete już dla mnie) plus inne w moim odczuciu dolegliwości.

#warszawa #weterynaria #weterynarz #koty #kot
AndrewSzusty - Panowie i Panie, czy ktoś jest w stanie polecić bardzo dobrego weteryn...

źródło: comment_1633636935CDpuAYEQmbuYuAotNGXoAl.jpg

Pobierz
  • 28
@AndrewSzusty:
chodziło nie żebyś leciał najbliżej tylko w miarę blisko, leczenie trawa często kilka wizyt
ja też nie zabieram moich do najbliższego tylko do dobrego
i tak jak napisałam zrób koniecznie badania podstawowe mocz+krew, bez tego to jest takie błądzenie po omacku zupełnie - badanie moczu to absolutne minimum w twoim przypadku
zresztą te badania to powinno być coś co ogarnięty lekarz sam poprosi żebyś zrobił
@AndrewSzusty
Ogilnie to ten kot nie nadaje sid do szczepienia i odrobaczenia teraz.
Problem z oddawaniem moczu to problem potencjalnie zagrazajacy życiu, a z tego, co tu czytam to wchodzi do kuwety, wychodzi, napina sie, a siku nie widac. To jest niebezpieczne.
Straszyć nie bede, darmowych porad udzielac tez nie, ale wezcie kota pod pache i asap do lekarza :)