Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tl;dr

Byłam u psychologa i on twierdzi, że te 11 itd. pojawiają się z powodu jakiejś mojej drogi i że mam uważać. Druga sprawa to, że mam niby jakąś karmę do odrobienia.
Może ktoś z was zna kogoś, kto zna się na parapsychologii i pomoże mi z tym problemem? Bo dla mnie to już chore, a psycholog mi takie rzeczy mówi to już w ogóle.
W ogóle moje dolegliwości chorobowe, gdzie się okazuje, że nie dolega mi nic poważnego? Gdzie ja czułam jak mi coś rozrywało brzuch itd. Opętana nie jestem, ale no kurde to już naprawdę wychodzi poza granicę ludzką. Co do Bratniej Duszy i tego drugiego to właśnie jak powiedziałam o tym psychologowi to, to zrozumiał i mi polecił kanał na yt? xD
Ja debilem nie jestem, ale teraz grzebiąc w numerologii wyszło mi też to chore 37, co też mnie prześladuje. Wszystko dotyczy mojego wypadku z dzieciństwa itd. 150 zł wywaliłam, a tu takie coś. No i jeszcze najlepsze jest to, że schizofrenii też nie mam. xD Jeszcze dodam, że ostatnio jadąc w mieście milionowym spotkałam osobę z przeszłości którą dawno pochowałam i mam za ducha. xD Jadę sobie, a tu pyk i cały dzień byłam wkurzona, dlaczego akurat ta osoba? Moja koleżanka którą poznałam też miała taką osobę w życiu i nadal ma. Czy my serio żyjemy w jakiejś symulacji i góra nami steruje? xD Już po przeczytaniu książek pt. Potęga Podświadomości itd. zaczynam mieć wątpliwości, co do niektórych rzeczy i wierzyć w te dziwne "okoliczności", "duchy" itd. Tylko, jeśli chodzi o okultyzm i parapsychologię to dla mnie to nadal hmm. ciekawa literatura fantastyczna? xD
Nie, nie zostanę nikim typu wróżka, zakonnica itd. Ja chcę być normalna jak każdy i mieć normalne "życie"

#zalesie #psychologia #parapsychologia #feels #rozowypasek #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615f1a2dca8663000bf0b333
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
OP: Mam dopiero 15 lat i badania nie wykazały schizofrenii. Po prostu mam #!$%@? życie. Kasa nie moja, ale śmieszne to dla mnie, że ten kanał, co mi babka poleciła ma w tytule parapsychologia i couching? Eva Ariah. Moja mama to ateistka, więc trochę mnie rozumie bo ja też ateistką jestem. Śmiałam się dzisiaj razem z nią. Szkoda tylko kasy. Ojciec w delegacji, wiec jego martwić nie będę.

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz