Wpis z mikrobloga

@Ubea_pl Po co te reklamy skoro się z nich nie wywiazujecie? Zapieracie się rękoma i nogami byle by nie wypłacić tego bonu w kwocie 200zl, znalazłem tańsze ubezpieczenie niż u was o 60zl czyli za około 500zl u was było 560, i żeby mi nie wypłacić tego co obiecujecie w reklamach to każecie mi u was kupić te droższe ubezpieczenie i twierdzicie że mi zwrócicie od siebie casback w wysokości 80zl, ale może ja nie mam 560zl może mam tylko 500zl i akurat starczy mi na moje ubezpieczenie co mnie obchodzą jakieś caabacki mieliście znaleźć tańsze ubezpieczenie równie dobrze możecie każdą ofertę klientów przebijać caahbackiem w takich kwotach żeby tylko zejść naprzyklad o 10zl niżej niż konkurencja, reklama dotyczy czegoś innego walczę już z wami od tygodnia po co te reklamy skoro macie ludzi w dupie już nie wspomnę że jak zapytałem o regulamin tej waszej śmiesznej promocji na infolini to nikt mi nawet nie umiał odpowiedziec czy takowy istnieje. Czekam na odpowiedź i na regulamin promocji dziękuję i jak narazie Nie Pozdrawiam ! #ubezpieczenieoc #prawokonsumenckie proszę plusowac dla zasięgów aby nikt nie tracił z nimi czasu i się nie łudził że te ich reklamy są rzetelne.
Pobierz Bakardi - @Ubea_pl Po co te reklamy skoro się z nich nie wywiazujecie? Zapieracie się...
źródło: comment_1633625149BWVTQaoRoqDAexP2WuZNxK.jpg
  • 1