Wpis z mikrobloga

#ps3 #zadarmo

Kto właśnie dowiedział się o czymś bardzo fajnym i zamierza się tym podzielić z mirkami? Ten gość którego wpis czytacie ;]

Otóż po założeniu konta na japońskim psn mamy dostęp do 15 dniowego darmowego triala ps+ gdzie czeka na nas 148 gier między innymi White Knight Chronicles 2. Większość z nich jest niestety po japońsku ;D

Poradniki które pomogą:

http://kotaku.com/5982662/how-to-make-a-japanese-psn-account-on-the-new-psn-and-how-to-navigate-the-store

http://www.dualshockers.com/2013/10/11/playstation-plus-is-now-free-for-15-days-on-the-japanese-psn-heres-how-to-get-it-with-148-free-games/

A teraz niech #mireczkiplusujo
  • 35
@shichibukaii: Dont care :D Do Rainbow Six Vegas nie potrzebuje normalnego jezyka a Zombie Driver jest po polsku podobno ;3

@klinik96: Rainbow six vegas, White Knight Chronicles 2, Zombie Driver do tego W #!$%@? ponad setka to lekko gier z PS1, kilka ps2 itp

Na Vitę troszkę gier min. Guilty Gear
@klik34: a tak z trochę odbiegnę od tematu. na usa dali/mają dać Hotline Miami. Dali to już czy dopiero będzie? Jakoś można to ogarnąć? Np takim samym sposobem jak te japońskie?
@klinik96: Tutaj chyba nie ma innego wyjścia jak dostanie od kogoś klucza na 1 miesiac psplus z tamtejszej dystrybucji np. z The Last of Us czy też jakiegoś ich rozdawnictwa. A czy dali to nie wiem ;3
@Colek: @Danny10: @PanKara: Po 15 dniach wygasa ale wtedy możesz założyć nowe. Zakładanie konta to 5 minut a dajcie spokój że w 15 dni nie przejdziecie chociaż jednej gry ;]

@shichibukaii: Vegas czysty japoniec. Może na czuja znajdę włączenie eng napisów ale na to bym nie liczył.
@PanKara: Normalnie ;] Wchodzisz przez konto japońskie odpalasz pobieranie i po pobraniu możesz grać na swoim głownym. Możesz nawet po odpaleniu pobierania przelogować się na swoje i dalej będzie ciągnąć.

Mam tak z plusem europejskim. Z kumplem na pół kupujemy i używamy tego konta tylko do pobierania gier a gramy na swoich głownych ;]
@PanKara: Plusy się nie łączą. Są całkowicie niezależne od siebie. Tak samo jakbyś teraz kupił nowego plusa na normalne konto to już nie pograsz w ACIII pomimo że masz ściągnięte i było w plusie bo nie masz tego na tym konkretnym koncie.
@Colek: Zombie Driver jest po Polsku a z angielskich gier (tych wiekszych, nie wiem jak z tą wielką listą z psx. Ba nawet Theme Hospital jest) to w tym miesiacu chyba nic. W następnym się pewnie coś pojawi.
@PanKara: Menu to crap to prawda. Załącza się japońskie sterowanie kółko-akceptacja, trójkąt back.

Ale sama gra jest całkiem przyjemna i z tego co wiem sporo jest pojazdów.