Wpis z mikrobloga

Od kiedy za gówniaka dowiedziałem się, że w Korei Północnej za zrobienie czegoś wbrew woli komunistycznej władzy do obozu koncentracyjnego idzie cała rodzina na 3 pokolenia w dół, to zawsze rozmyślałem co to za chory i po@#$bany system, żeby karać dzieci za to że rodzice czy dziadkowie coś zrobili.

I dziś po latach dalej nie wiem jakim spi@#$leniem kierowali się pomysłodawcy tego.

A tu się okazuje, że dla twitterowych postępowych liberałów ten system nie jest po@#$bany, tylko normalny, bo gdy kogoś nie lubimy to możemy darować sobie przyzwoitość i atakować jego dzieci.

#rakcontent #bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #ciekawostki
s.....i - Od kiedy za gówniaka dowiedziałem się, że w Korei Północnej za zrobienie cz...

źródło: comment_1633601731kPdqmgpeV82y6ojGtN1oah.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
A tu się okazuje, że dla twitterowych postępowych liberałów


@skitarii: dlatego Agnieszka dostała 2,2k polubień, a ta druga to nawet nie jest pokazane, więc zakładać że nic. Nikt normalny wśród libków nie popiera tego.
  • Odpowiedz
dlatego Agnieszka dostała 2,2k polubień, a ta druga to nawet nie jest pokazane, więc zakładać że nic. Nikt normalny wśród libków nie popiera tego.


@Wedam: niestety jest cała masa nienormalnych.
  • Odpowiedz
@skitarii: zawsze przy takich postach mam satyskację, bowiem te słynne złe libki to jakieś anonimowe konta, jak zwykłe szare Wykopki.
Natomiast aby ośmieszyć prawicę wystarczy zacytować wpisy ich kandydata na prezydenta i obecnego posła xd
  • Odpowiedz
@skitarii: jak nie tak dawno temu pojawił się podobny pomysł na wykopie to dużo osób (w tym ja) sprzeciwiało się wiązaniu idiotyzmu ojca z karierą naukową córki. Sam wyraziłem nadzieję, że pójdzie jej jak najlepiej. Ale niestety w każdej grupie znajdą się zawistnicy :(
  • Odpowiedz
  • 1
@skitarii pamiętaj, że tak naprawdę 80% kont na Twitterze jest nieprawdziwa i używana jako armia troli. Jestem w stanie się założyć, że pani Monika nie istnieje, jest tylko kolejnym botem/trollkontem wykupionym przez GazWyb albo jakiś lewicowy think tank
  • Odpowiedz