Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziecko #!$%@?ło mi życie.
#!$%@? gdyby człowiek wiedział jak będzie to nigdy by się nie decydował.
Ciągły krzyķ, łeeee #!$%@? łeeeee
Kręgosłup i nadgarski jebnęly mi od noszenia, ale noś dalej bo inaczej drze morde
Kasy idzie że ja #!$%@?, 600 zł na same pieluchy, ktoŕych i tak szukam na promocji na allegro, a gdzie #!$%@? reszta kremy, podkłady, ubranka, leki
Mleko #!$%@? 50 zł z czego 1/3 paczki idzie w ściek bo drze się na mleko, robisz zwykłą porcje, a on wypiję ćwiartke butelki i koniec i tak 3x dziennie
Kocham swoje dziecko, ale moje życie i nerwy są #!$%@?. Chętnie bym skoczyl z mostu, ale nie pozwole żeby wychowywało sie bez ojca więc pomysł upadł.

Moja psychika jest #!$%@?

#dzieci #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615c918fa79974000aff5c79
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 147
@AnonimoweMirkoWyznania: Dziecko #!$%@?ło ci życie? A co, samo się zrobiło to dziecko czy co? Przestań #!$%@?ć i weź się w garść, trzeba działać. 600zł na pieluchy? To z czego one #!$%@? są, z bambusa? Pieluchy masz w lidelu albo biedzie, a nie z allegro. Mleko? A karmienie piersią? Noszenie - daj do wózka - no i tu 2 opcje albo mieszkanie albo dom. Jak mieszkanie to #!$%@?, ale nie ma się
Kręgosłup i nadgarski jebnęly mi od noszenia, ale noś dalej bo inaczej drze morde


@AnonimoweMirkoWyznania: Z tym noszeniem to nie przesadzaj, bo będziesz je nosił do 40 roku życia.

Jeśli dziecko nie ma jakichś problemów zdrowotnych, bo wtedy wiadomo, że reaguje tylko płaczem, to spróbuj innych technik.

Podpowiadam ci, że nawet w głowie tak małego dziecka musi być niezwykła radocha. Ono zapłacze a tata od razu bierze je na ręce.