Wpis z mikrobloga

@corryand: nie, messenger uzywam tylko do kontaktu z różowym i mama i ziomkami w pracy, bo tak łatwiej i szybciej. Fb malo kto przegląda, większość to pewnie +40.
Jak czujesz jakas ulgę to chyba miałeś problem z tymi aplikacjami.
  • Odpowiedz
@Tigermass: haha wlasnie ja fb malo tez ale przez to, ze strasznie duzo reklam tam sie pojawilo i mnostwo jakis depresyjnych art ni proponuje xD ale na messie ze znajomymi glownie gadam + ig bardzo duzo relacji ogladam
  • Odpowiedz
@corryand Zdrowiej bo się nie czyta o tych plandemiach bo facebook pozycjonuje ten shit. Tak samo teraz te reklamy na yt typu "Tej reklamy nie mozesz pominac ale pandemie juz tak .. zaszczep się!"
  • Odpowiedz
@Przedlak95: ojj tak.. u mnie ns fb albo korona, szczepienia albo jakies ciezkie choroby i ogolem fb mnie straszy doslownie. Mam wrazenie, ze doprowadzil mnie do jakis stanow lekowych xD nie tylko on ale media ogolem dlatego ograniczam do minimum i pozostaje mi ogladanie wesolych glupot na yt czy jakis reality show xd
  • Odpowiedz
@Przedlak95: to prawda.. chociaz najgorzej w Singapurze chyba maja tam juz bez szczepienia prawie niemozliwe funkcjonowanie bo wszedzie ten paszport sie kasuje nawet by wejsc do publicznej toalety/ stacji metra itd..
  • Odpowiedz
@corryand: Problem jakich kolowiek awarii jest to że nie wiesz kiedy zostanie naprawione. Pacownicy muszą siedzieć bo może akurat uda się to szybko naprawić. Już pomine że są procedury. Jakby pracownik wybił sobie szybę czekały by go konsekwencje
  • Odpowiedz