Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 49
702 164 + 4 + 59 + 118 = 702 345

Weekend u teściów, no to #kwadraty! Pociągiem do Wyszkowa, stamtąd względnie z wiatrem i względnie asfaltowo (ino dwa zjazdy na ujeby) do Pułtuska, dalej na Maków Mazowiecki, Krasne i kierunek okolice Ciechanowa. Nogi już bolą, puściutkie są, ale w 4h18m ukręciłem swoje 28 w tym roku #100km+. Dobrze, bo dłużyło się jak nie wiem, dawno tyle sam nie jechałem, może dlatego, towarzystwo to zawsze jest mega plus :)

Dzisiaj miałem wóz techniczny, bo objeżdżałem wioski i dziurę na 7 kwadratów, były psy, było dużo polno-wioskowych dróżek, trochę lasów i asfaltów jak stół w najmniej spodziewanych momentach ;)

W ogóle, wczoraj jak wyszło słońce (picrel), jak i dzisiaj to jak późnym latem się zrobiło. Fajnie, zielono :D

Total tiles: 4279 (+64)
Max cluster: 1490 (+45)
Max square: 30x30 (-)

#rowerowyrownik #wykopscottclub #gravel #roadplus

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1633286178jyluupLTduWXF7pjMHgoGd.jpg
  • 12
@krabozwierz: Dlatego zazdroszczę kolegom którzy mają okazję zgadać się na wspólne jazdy. Przyzwyczaiłem się do samotnych kilometrów, ale mając rodzinę i pracę na etacie, ciężko znaleźć dobrą okazję do jazdy z kimś. Mam na myśli kogoś zbliżonego kondycją i możliwościami, bo inaczej wszyscy się męczą (jeden nie nadąża, drugi nawet się nie rozgrzeje). A od jechania z kimś w tempie rekreacyjnym to mam Żonę i dzieci :)