Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kupiłem sobie w końcu ten #fotel / #krzeslo #markus z #ikea i jest naprawdę ok. Pomijając trudności w zamówieniu - kilka dni czatowania na stronie, żeby można było zamówić z dostawą. Bałem się l, że podłokietniki będą za wysokie - są ok, tak samo ogólna wysokość - co prawda ze swoimi 193 cm trochę głową wystaje ponad oparcie,ale nadal się łapie nq poduszkę. Muszę dłużej korzystac, żeby ocenić ale na razie nie żałuję.

Jedna rzecz mnie tylko irytuje. Jak się siada, to jest taki stukot / lekkie przesunięcie. Nie jest to coś co można dokręcić i w zasadzie nie pojawia się już jak się siedzi. Nie wymacalem co to może być.
Zakładam że.to jest ta typowa wada o ktor j pisano na tagu.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MilionoweMultikonto: stare c-----e.
Ja nie twierdzę, że jest najlepszy w swojej kategorii. Wcześniej miałem używkę jaka zastałem na mieszkaniu, nawet nie wiem jakie.
Markus jest po prostu dla mnie wygodny , ale nie pisze przecież że jest najlepszy bo jedyny riserczr jaki robiłem to internetowy - nie siadałem na innych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BananowyKrol: już wyprzedane, idą jak ciepłe bułki, Poznań dostał podobno 70szt dziś... zeszło im do 18:00 ponad 50 szt :-)

więc gratuluję zakupu, też mam i sobie chwalę, Vizela czyli materiałowe
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: I jak po miesiącu używania? Da rade siedzieć po 8h dziennie?


@dziadeq: tak, ja daję radę, jest wygodniejszy niż mój no name wcześniejszy, który zastałem w mieszkaniu, ale nie mam porównajnia do innych
Co mnie pozytywnie zaskoczyło to te kółka - myślałem z opisów że, że będą ciągle blokować i trudno będzie suwać, ale jest OK, przynajmneij u mni i na moim podłożu
  • Odpowiedz