Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ponc3k: wymieniłem kierunkowskazy, tył, przód, dałem nowe gmole i pospawałem błotnik z tyłu. Po wypadku musiałem to zmienić.
Co do dźwięków, to łańcuch był zbyt luźny, po wypadku mało jeździłem, a miałem wszystko wyregulowane i nasmarowane, więc trochę to zaniedbałem xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ponc3k: no nigdy nie miałem oryginalnych kierunkowskazów z tyłu, więc nie wiem jak to wyglądało. A nadarzyła się okazja do zmiany, więc myślałem nad takimi jak z przodu, ale wyglądało mi na to, że będą dłuższe niż gmole i przy byle wywrotce (w razie postawię na nierównej powierzchni i motor się wywróci) to będę musiał je wymieniać. Stąd decyzja na takie mniejsze, które i tak są większe niż te co miałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ponc3k: a zjechałem z dwupasmówki i miałem skręcić w lewo do siebie do domu, a BMW mi się #!$%@?ło w tył motoru. Młody chłopak 22 lata, myślał pewnie, że pojadę dalej i nie hamował.
Przynajmniej z OC zwrócili mi z 66% wartości motoru,więc mogłem trochę go odnowić.
@Ponc3k: Łeee chciało ci sie na 100km tylko odpalać maszynu?:P Ja zrobiłem sobie dwie traski:
Sobota: Wrocław - Międzybórz - Odolanów - Milicz - Żmigród - Wrocław -- 216km
Niedziela: Wrocław - Strzelin - Grodów - Nysa - Paczków - Kamieniec Zabkowicki - Wrocław - 219km

Oby za dwa tygodnie tez byla pogoda!