Wpis z mikrobloga

@A330:
Ale wiesz, ze mozna byc przeciw przyjmowaniu i nie byc obludnym katolikiem? Bo ja brzydze sie katoliami, co na kazdej mszy #!$%@? "glodnych nakarmic" itp. A po mszy godza sie na zabijanie tych ludzi. Bo wiesz, ze jak juz sa u nas, to mozna ich przyjac i samolotem #!$%@?, o czym oni juz marza po miesiacu w lesie.
Ty naprawdę nie wiesz co oznacza ten symbol?

@DeadIy:
Wiem lepiej niż ty, za to ty widocznie nawet nie zrozumiałeś, do czego piję XDDD

xD

@szpongiel:
wiesz, że to nie ma sensu? To, że ktoś się odwołuje do świeckości, nie oznacza, że nie może wypominać katolikom, że łamią własne zasady.
To, że ktoś krytykuje kościół, wynikał WŁAŚNIE Z TEGO, że katolicy sa tak mega obłudni.
Do czego mają niby się
27er - > Ty naprawdę nie wiesz co oznacza ten symbol?
@DeadIy: 
Wiem lepiej niż ty,...

źródło: comment_1633166032vOrKUWSavAL0dF9hv6itwC.jpg

Pobierz
siema pożyteczny idioto.

@nie_swiruj:
siema morderco, który wywala dzieci w las by zmarły.
Ja jestem za tym, by ich nie przyjmować, tylko wywozić samolotami. Ty jesteś za tym, by ich mordować i masz się jeszcze za lepszego.
A realnie jesteś chodzącym zerem.
Mechanizm emigracji najbardziej hamuje się tym, jak ci ludzie pojawiają się z powrotem u siebie.
Bo jeżeli zginą lub dotrą w inny sposób do Niemiec, to napędzają ruch w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@27er: czyli jak u ciebie pod domem stanie 100 meneli jebiacych rzygami, których NIC nie powstrzymuje żeby sobie stamtąd pójść to weźmiesz prywatne autko i zaczniesz ich rozwozić tam gdzie sobie zażyczą? A później się okaże, że to sąsiad ci ich zwiózł obiecując, że dasz każdemu obiad i pół litra.
@nie_swiruj:
a rozumiem, ze ty w swoim przykładzie zabierzesz ich do lasy na 2 miesiace bez jedzenie i możliwości ruchu?
Poza tym, by sobie pomóc, robisz z dzieci meneli gotowych do gwałtów i rzygów. Sprowadzenie sprawy do absurdu, pokazuje, że NIE masz żadnych argumentów i musisz pomagac sobie pseudo logiką, w której i tak #!$%@? siebie pokonujesz. Bo NIKT tak nie robi z menelami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@27er: ale zamykają ich w klatkach czy wiążą im nogi? Czy może za nimi jest pluton egzekucyjny? Jak idziesz do knajpy a bramkarz mówi, że bez koszuli nie wpuszcza to siadasz na schodach i czekasz aż się rozmyśli czy idziesz do innego miejsca?
@nie_swiruj:
Czyli gowno wiesz o sytuaci na granicy, bo nasi wywoza ich non stop na granice, gdzie sa w potrzasku, bo ani jedna aji druga strona ich nie wpuszcza, pomimo tego ze chca wrocic juz nawrt do siebie, bo tutaj czekaja na smierc. Jezeli to popierasz, to jestes zwyklym morderca. Twoje przyklady sa d3bilne 8 nawet swo8mi przykladami dostales po ryju. Sa nielogiczne, nieludzkie, jest3s zerem. Na wojnie bys mordowal zwyklych