Wpis z mikrobloga

Ciekaw jestem co z białoruską opozycją, można już robić jej symboliczny pogrzeb?
Bo właśnie Łukaszenka pokazał, że państwa UE takie jak Polska pokazały że w niczym nie różnią się od jego reżimu i że za nic mają wartość życia ludzkiego a białoruska opozycja to scam xD
W tej całej maskaradzie z uchodźcami to chyba tylko i wyłącznie o to chodziło, zagrać kosztem tragedii ludzi by zarżnąć opozycję

#neuropa #bialorus
  • 17
@NaczelnyWoody: Już bardziej odpowiadam na telefon. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naprawdę nie wiem czego spodziewały się osoby korzystający z usług mafii zajmującej się przemytem ludzi, wjeżdżając na teren państwa autorytarnego, próbując potem nielegalnie forsować granicę UE. Że my tu ich wszystkich przyjmiemy, wyściskamy i będziemy rzucać w nich banknotami z naszych podatków? Mamy swoją rację stanu i ona nakazuje nam żadnego z nich tu nie wpuszczać. Co
Naprawdę nie wiem czego spodziewały się osoby korzystający z usług mafii zajmującej się przemytem ludzi, wjeżdżając na teren państwa autorytarnego, próbując potem nielegalnie forsować granicę UE.


@amantadeusz: Naprawdę uważasz, że większość tych ludzi uciekająca z krajów w której edukacja praktycznie nie istnieje wiedziały o tym? xD
Ci ludzie zostali okłamani i wprowadzeni w błąd

A porównywanie nielegalnych imigrantów socjalnych do ofiar białoruskiego reżimu to brak szacunku wobec tych ostatnich


@amantadeusz:
Naprawdę uważasz, że większość tych ludzi uciekająca z krajów w której edukacja praktycznie nie istnieje wiedziały o tym? xD

Ci ludzie zostali okłamani i wprowadzeni w błąd


@NaczelnyWoody: Może tak, może nie. 10 tysięcy dolarów od osoby to musi być ogromna kasa, której byle debil nie będzie w stanie tam zebrać. Zresztą nie widzę powodów żebyśmy my musieli ponosić konsekwencje ich nieuctwa. W 3 świecie są miliardy takich ludzi i to