Wpis z mikrobloga

Niedawna idolka wykopków, która była chwalona za rigcz:

"Liberalna" Jachira, gdy chodzi o cudzoziemców - żaden człowiek nie jest nielegalny, przyjmować każdego, maseczki i zaświadczenia o szczepieniu na covid nie są wymagane

"Liberalna" Jachira, gdy chodzi o Polaków, płacących podatki na utrzymanie miejsc publicznych - niezaszczepieni ludzie są nielegalni, nie powinni mieć prawa wstępu do np. obiektów sportowych, nawet gdy są zdrowi, bo segregacja ludzi i nierówne traktowanie to prawdziwa demokracja xD

#bekazlewactwa #logikarozowychpaskow #lewackalogika #imigranci #bialorus #mecz #pilkanozna #kibice #polityka #4konserwy #konfederacja #koronawirus
Roger_Casement - Niedawna idolka wykopków, która była chwalona za rigcz:

"Liberaln...
  • 34
@NijuGMD: @amantadeusz: Jeszcze na wiosnę często na mirko pojawiały się wpisy poparcia dla Jachiry z setkami plusów, nie tylko neuropki, także ci z centrum byli oczarowani "mądrością" i "bystrością umysłu" młodej Klaudii...

Była stawiana jako wzór liberalizmu i praworządności oraz uznawana za demokratkę, więc chętnie chciałbym się zapytać jej miłośników (zwłaszcza neuropków) o to, by powiedzieli mi, co jej hipokryzja względem cudzoziemców i Polaków oraz zamiłowanie do zamordyzmu covidowego, ma
przez kogo? xD


@NijuGMD: na przykład przeze mnie. Bo miała kilka mądrych wystąpień (w masie idiotycznych, to trzeba jej oddać) - a dla mnie liczy się treść, a nie osoba, która ją ogłasza.

Choć miałbym mniejszy dysonans poznawczy, gdyby mądre wypowiedzi pochodziły tylko od mądrych ludzi :-)