Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zoodiak: widzisz, po co się produkujesz, jak jedynie co odpisuje to "źle, znowu się mylisz, nie masz racji, pora na CSa IKS DE IKS DE"

W końcu co tu może pójść nie tak? Że jeden nurt ideologiczno-polityczny będzie faworyzowany i treści zawarte w jego ramach będą istnieć, a inne nie?
A no tak, po to była robiona ta propaganda o cenzurze i korporacjach, żeby po pierwszych incydentach fekalnych można było
  • Odpowiedz
@Zoodiak: "D--y nasmarowane?" wybacz ale swoje chore fantazje zostaw dla kolegow z podobnymi zaburzeniami. Dla jasnosci to nie tak, ze nie jestem tolerancyjny, po prostu to co piszesz jest obrzydliwe. Brawo dla ciebie i dalej reprezentuj tak swoje poglady to na pewno wiecej ludzi uzna je za normalne ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Haramb3
@Zoodiak
Jestem przeciwnikiem PiS i tej ustawy, ale wy to chłopaki chyba nasrane w głowach macie albo ciężko się wam skupić w przerwie przed kartkówką z przyrki XDXDXD przecież ta ustawa w całej swojej c--------i nie daje żadnemu organowi państwowemu prawa do usuwania treści z żadnych serwisów internetowych, więc nie wpływa w żaden sposób na swobodę wypowiedzi XDXD może uznać coś za bezprawne, ale dopiero po tym jak taki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konkuterowiec:

Jestem przeciwnikiem PiS


Jesteś miesięczną zielonką, czyli idealnym przykładem schowania się w szafie i wyjścia z niej. Ergo w dupie mam kim jesteś, bo twoja osoba jest
  • Odpowiedz
@Haramb3 no tak, bo przecież wiek konta zmienia całkowicie wartość merytoryczną wpisu XDXDXD jedyne co się może stać i o czym pisałeś to to, że treści prawicowe będą musiały być przywracane przez media społecznościowe, a treści z drugiej strony barykady po usunięciu nie będą już mogły liczyć na przychylną decyzję tej rady czy czego tam, dlatego jestem przeciwnikiem tej ustawy. Ale wszystko co do tej pory było wrzucane i nie zostawało
  • Odpowiedz
@Haramb3 czyli nie wchodzisz w polemikę ze stwierdzeniem, że ustawa nie ogranicza w żaden dodatkowych sposób wolności wypowiedzi? Zabawne, bo właśnie to próbuje wam od 40 komentarzy wytłumaczyć @Drakii a wy jak zacięta płyta ze hurr durr PiS zły XDXDXD
  • Odpowiedz
@Haramb3 jakie znaczenie ma moja odpowiedzialność wizerunkowa, młocie, jak ja stwierdzam tylko fakty XD jak ktoś na anonimowych Mirko wyznaniach napisze że "Jan Paweł II papieżem Polakiem był" to też to zanegujesz bo autor nie ponosi odpowiedzialności? XDXDXD
  • Odpowiedz
@Zoodlak A przecież dzisiejsze Chiny też się powołują na myśl Mao, więc jak widać miliard Chińczyków nie może się mylić.
Druga kwestia to taka, że kiedyś słyszałem takie coś z ust pewnych bokserów. ,,Nie ma spokoju bez walki" - tak to brzmiało.
  • Odpowiedz