Wpis z mikrobloga

@Drakii: Nie ma znaczenia, kto, co mówi ani, co gdzie jest napisane. Ma znaczenie to, co zostaje zrobione. Mętna semantyka to specjalność PiS-u i logika, o której wspominasz, mówi jasno, że w tworzeniu wniosku należy kierować się przesłankami.

Ty tego nie robisz i dlatego napisałem: rżniesz twardo głupie (i podbijasz mój post ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
@Drakii:

To po co w ogóle sejm robi jakiekolwiek ustawy jak wszystko zależy od interpretacji? xD


Aww, jak słodko. Właśnie odkryłeś, po co PiS chce przejąć sądownictwo w Polsce - aby zgodnie ze słowami mistrza Jarosława Kaczyńskiego, profesora Stanisława Ehrlicha, prawo służyło władzy. Demontaż systemu to nie jest hop siup, mind u. Sędziowie wciąż się opierają i nie interpretują prawa tak jak chce
  • Odpowiedz
@Zoodiak: Ty chyba nie rozumiesz jak działa państwo jeżeli jakiś organ nadinterpretuje przepisy to jego decyzję można zaskarżyć np do sądów administracyjnych a te nie raz już działał na niekorzyść władzy PIS. Urzędnicy muszą trzymać się twardo litery prawa i nie mogą robić tego co chcą.
  • Odpowiedz
@Drakii: Dlatego właśnie niedługo dowiemy się o spłycaniu sądownictwa, tzn. eliminacji trzeciej instancji, z czym będzie wiązało się ponowne powołanie sędziów. Nie muszę Ci mówić, co to oznacza?

Sędziowie to też są ludzie. Jak masz daną ustawę i oskarżenie wysunięte przez prokuraturę, to od sędzie zależy, czy chce się narażać władzy czy nie. Większość zaś to szare myszki...

Dlatego podsumowując: każdy, kto rozumie, co się wokół dzieje, wie, że PiS
  • Odpowiedz
@Drakii: coś chyba nie posymetryzowałeś xd Ale to prawda, są nieudolni, w szczególności Ziobro, czy TVN czy w sumie cokolwiek, czego ostatnio nie dotykają. Cofają się w każdej sprawie. Zaraz się cofną w sprawie ID.

Mnie to najbardziej bawi, że ich debilny elektorat nie widzi jak ich PiS robi w c---a xd
  • Odpowiedz
@Drakii: Tak czy siak, tak jak napisałem: dziwi mnie, że elektorat PiS-u daje się tak robić tym ludziom w c---a. Oni nie są w stanie nawet zamordyzmu dobrze wprowadzić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Drakii:

Jeżeli uważasz że w ustawie są przemycone jakieś fekalne przepisy to je wypunktuj a nie powołuj się na domysły.


Będę je punktował we własnym zakresie, w czasie jaki uznam za słuszny i względem osób, z którymi będę chciał o tym rzetelnie dyskutować, a nie na zawołanie łykopka, który nie lubi niewygodnego kontekstu politycznego i co najwyżej schowa się do szafy.
  • Odpowiedz
@Drakii: Przecież Ci napisałem logiczne wnioski wyżej, a ty zapętlasz się w tym samym błędnym argumencie jak zdarta płyta. Sugeruje to, że wiesz, że się mylisz, ale ego nie pozwala ci tego przyznać. Nie ty jeden. Ludzie są słabi.
  • Odpowiedz