Wpis z mikrobloga

@Haramb3: On po prostu głupka rżnie, bo pewnie sam to popiera i mu się styk spalił, że nie może "whataboutismu" o UE robić.

Możemy się tak ping-pongować, ale fakty są takie:
- Z obozu władzy zewsząd idą sygnały, że PiS szykuje się do cenzury polskiego internetu
- Ta ustawa to początek kontroli. Dzięki niej portale tracą de facto jakąkolwiek możliwość moderacji. I tak się pomału wybija ząbki ( ͡° ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zoodiak: czy ja wiem, nie znam działalności subOPa, więc wolę się nie wypowiadać. Za to przez lata widziałem, jak kochani rządzący przemycali fekalne przepisy w swoich ustawach "naprawczych", a po niewypale z ACTA przygotowywano grunt, a akcję wykończono oczywiście w tradycyjny sposób - przez wskazanie wroga.
Ofc i tak łykopki nie doświadczą refleksji, będą się przerzucać hasełkami o wolności, prawdzie i powtarzać puste hasełka przez pryzmat koniunktury politycznej. Syndrom bitej żony.
@Drakii:

A ja się bardziej boje UE.

a ja konserwatywnej poprawności politycznej i zamordyzmu:

https://www.wykop.pl/link/6296189/comment/96927669/#comment-96927669
I nie, nie jestem zwolennikiem obrażania religii. Ale UE broni wolności bardziej niż jakiekolwiek inne konserwatywno zamordystyczne twory.. Tam gdzie niby jest wolny rynek według kuców to tak naprawdę zwykle barbarzyństwo bez poszanowania wolności jednostki (np. Chiny).

A jak tego niektórym konserwatystom to się nawet talibowie podobają - dlaczego mnie to nie dziwi...
https://www.wykop.pl/link/6290305/comment/96787307/#comment-96787307
@Drakii: Nie ma znaczenia, kto, co mówi ani, co gdzie jest napisane. Ma znaczenie to, co zostaje zrobione. Mętna semantyka to specjalność PiS-u i logika, o której wspominasz, mówi jasno, że w tworzeniu wniosku należy kierować się przesłankami.

Ty tego nie robisz i dlatego napisałem: rżniesz twardo głupie (i podbijasz mój post ( ͡° ͜ʖ ͡°))
@Drakii:

To po co w ogóle sejm robi jakiekolwiek ustawy jak wszystko zależy od interpretacji? xD


Aww, jak słodko. Właśnie odkryłeś, po co PiS chce przejąć sądownictwo w Polsce - aby zgodnie ze słowami mistrza Jarosława Kaczyńskiego, profesora Stanisława Ehrlicha, prawo służyło władzy. Demontaż systemu to nie jest hop siup, mind u. Sędziowie wciąż się opierają i nie interpretują prawa tak jak chce PiS.

Jakby to tak działało jak piszesz to
@Zoodiak: Ty chyba nie rozumiesz jak działa państwo jeżeli jakiś organ nadinterpretuje przepisy to jego decyzję można zaskarżyć np do sądów administracyjnych a te nie raz już działał na niekorzyść władzy PIS. Urzędnicy muszą trzymać się twardo litery prawa i nie mogą robić tego co chcą.
@Drakii: Dlatego właśnie niedługo dowiemy się o spłycaniu sądownictwa, tzn. eliminacji trzeciej instancji, z czym będzie wiązało się ponowne powołanie sędziów. Nie muszę Ci mówić, co to oznacza?

Sędziowie to też są ludzie. Jak masz daną ustawę i oskarżenie wysunięte przez prokuraturę, to od sędzie zależy, czy chce się narażać władzy czy nie. Większość zaś to szare myszki...

Dlatego podsumowując: każdy, kto rozumie, co się wokół dzieje, wie, że PiS nie
@Drakii: coś chyba nie posymetryzowałeś xd Ale to prawda, są nieudolni, w szczególności Ziobro, czy TVN czy w sumie cokolwiek, czego ostatnio nie dotykają. Cofają się w każdej sprawie. Zaraz się cofną w sprawie ID.

Mnie to najbardziej bawi, że ich debilny elektorat nie widzi jak ich PiS robi w #!$%@? xd