Wpis z mikrobloga

  • 3
@Niggalke Jedni walą w ryj drugich, tylko jedni robią to bardziej "dysktetnie" ot i tyle


@szunis W sensie obie walą w opozycję?

Nie do końca. Obie robią swój interes. A że interes tvpis jest różny od interesu tv opozycja, to już sobie sam to rozkmin.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@owadow: Dlaczego wszyscy Polacy w czasach PRL-u nie starali się dostać w normalny sposób do zachodnich krajów, tylko część nielegalne przekraczała granicę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@szunis: Dlatego proszę Cię o konkrety, rzuciłeś ogólnikami, które są zwyczajnymi bzdurami. Dalej wyglądasz jak ten big brain wojak. Nie potrafisz nijak podać przykładów rzekomej propagandy TVN, stawiasz znak równości między rzetelnymi informacjami, a tym co #!$%@? TVP. To chore. Ty powinieneś otworzyć oczy zamiast być pseudo oświeconym symetrystą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@szunis: no i widzisz, to jest teraz samozaoranie z twojej strony. Bo się #!$%@?, że na granicy są "młode byczki" i niby dlaczego. Ano może dlatego, że ich rodzina została na miejscu, a oni pojechali w celach zarobkowych i będą im wysyłać kasę, tak jak to właśnie robili Polacy za PRL-u. Wtedy też jak ktoś uciekał to raczej w sile wieku, żeby być w stanie zarobić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@szunis: cały czas o to pytam, dawaj coś między czym można postawić znak równości z TVP. Pokaż że jest tego tyle, że można powiedzieć, że obie stacje TV to jest #!$%@? to samo, a jedyną wartą uwagi jest TV Trwam
  • Odpowiedz
@Niggalke: Słynne urodziny Adolfa Hitlera i tort ze swastyką z pryncypałek. Obecni w wielu memach "świadkowie" i "ofiary" rzekomej agresji i ksenofobii lub czegokolwiek co obśmiewa zwykłych szarych Januszy i Grażynki robiąc z Polski piekło dla "uciśnionych mniejszości ". Zawsze ten sam schemat ze zmienionym głosem i tyłem do kamery. Natarczywe wciskanie gościom na żywo, tezy o rzekomym strasznym życiu tutaj : najlepsze jak zaprosili czarnoskórego Polaka i zaczął chwalić patriotów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@jerzyorwell:

Obrzydliwe manipulacje w stronę marszu niepodległości


Czyli co? To że wychodzą tam małpy z ONR i RN i robią burdy? To są manipulacje? XD

Obecni w wielu memach "świadkowie" i "ofiary" rzekomej agresji i ksenofobii lub czegokolwiek co obśmiewa zwykłych szarych Januszy i Grażynki robiąc z Polski piekło dla "uciśnionych mniejszości ". Zawsze ten sam schemat ze zmienionym głosem i tyłem do kamery


A jakiś konkret, bo to znowu ogólnik.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Niggalke Po pierwsze. Nie wiem dlaczego Twoja odpowiedź mi się nie wyświetla.

Ale przejdę do meritum.

Btw. "Twojej" z szacunku.Dziękuję.

Nadal uważam, że polityka wypychania push - back (dziiecie) przez jakikolwiek rząd jest naganna.

Przy stanie jaki mamy obecnie na granicy z BY, uważam, że Straż Graniczna powinna strzelać (ma takie uprawnienia), może gumowymi kulklami, a może nie. Granica jest granicą i przykro mi, że ludzie Twojego pokroju tego nie rozumieją. Jeszcze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
Przecież ja nie oglądam tv kolego


@szunis: to z jakiej racji #!$%@? o tym, że to jest to samo? Robisz #!$%@? wpis o tym, że TVP i TVN to taka sama propaganda, a teraz gadasz że nie oglądasz TV

ja nawet od 30 lat w pl nie mieszkam. #!$%@?, ogarnij się


To z jakiej racji wypowiadasz się na temat spraw wewnętrznych w Polsce? Podsumowując - gówno wiesz, gówno widziałaś, gówno słyszałeś,
  • Odpowiedz