Wpis z mikrobloga

#tldr to kobiety sa znacznie bardziej zboczone od facetow

Im dluzej zyje tym mam coraz wieksze przeswiadczenie ze to kobiety sa tymi bardziej zboczonymi tylko za wszelka cene to ukrywaja.
Na codzien mam kontakt z kobietami w korpo, przedzial 28-35. Jak tylko beda czuly sie w waszym towarzystwie bardziej komfortowo i dacie im rozmawiac miedzy soba to wychodzi na to ze wartoscia najwyzsza jest krecenie z facetami.
Minimum zadowolenia jest jak jest jakas atencja, maximum jak udalo sie byc wyruchanym. Serio. To jest to o czym one dyskutuja.

Zauwazylem ze wszystkie imprezy firmowe i nie-firmowe sa oceniane pod katem udania jesli byla atencja albo udalo sie skonczyc z kims w lozku. I to kobiety ktore na codzien w biurze wygladaja i zachowuja sie jak typowo korpo-biurwy. To tak jakby ocenialy w ten sposob swoja atrakcyjnosc z wiekem.
Faceci miedzy seksem potrafia rozmawiac o sprawach swiatopogladowych, geopolitycznych, jak rozwinac firme itd. Sluchajac te wyksztalcone kobiety wszystko sie kreci wokol atencji ze strony facetow, kto z kim kreci, komu udalo sie zostac wyruchanym.
Nie wiem czy zawsze tak bylo czy tak sie swiat zmienil ale najwyrazniej kobiety trzeba traktowac przedmiotowo bo tak naprawde to jest to czego chca ukrycie.

#seks #zwiazki #rozowypasek #niebieskipasek #przegryw #blackpill #korposwiat #korpobitch
  • 13
  • Odpowiedz
Im dluzej zyje tym mam coraz wieksze przeswiadczenie ze to kobiety sa tymi bardziej zboczonymi tylko za wszelka cene to ukrywaja.


@GentleMaan: przecież to dla nich główną wartością jest to czy ruchasz xd
  • Odpowiedz
@GentleMaan: Napisałbym po prostu że kobiety częściej lubią plotkować. Z doświadczenia też sądzę, że mniej facetów rozmawia z innymi facetami o swoich kobietach. Natomiast kobiety o swoich partnerach bardzo często
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@GentleMaan: nie są bardziej. lubią się ruchać tak samo jak faceci i tak samo jak ciebie kręci młoda szczupła dupa z cyckami, tak laskę kręci oskarek.
problem tylko jest taki, że muszą się z tym trochę ukrywać. z tym że niekoniecznie z powodu patriarchatu. przejmują się opinią innych kobiet, bo dla nich ważna jest reputacja.
  • Odpowiedz