Wpis z mikrobloga

NO ALE PRZECIEŻ NIKT NIE MÓWIŁ ŻE TO TEN UCHODŹCA ZGWAŁCIŁ KROWĘ

Nie k***a wcale, nikt tak nie mówił... Tymczasem #tvpis
I za każdym razem wykopowe kuce i konserwy biegną na pomoc rządzącym tłumacząc jak to wszyscy źle zrozumieli... ZA KAŻDYM RAZEM

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #polska #konfederacja #4konserwy
saakaszi - > NO ALE PRZECIEŻ NIKT NIE MÓWIŁ ŻE TO TEN UCHODŹCA ZGWAŁCIŁ KROWĘ
Nie k**...

źródło: comment_1632844911KFUyKffih7db6oiYIf5tnZ.jpg

Pobierz
  • 39
  • 108
@Volki

Rozumiem, że nagłówki ze znakiem zapytania oznaczają stwierdzenie? Bo wiesz, że takie nagłówki uderzą także w lewackie media?

Przy "zgwałcił krowę" nie ma znaku zapytania, oni to napisali jako fakt dokonany, znak zapytania tyczy się dopiero tego drugiego członu. Teraz się okazuje że uchodźca wcale krowy nie zgwałcił tylko mógł mieć takie nagranie. Naprawdę nie widzisz tu manipulacji i kłamstwa? Rób dalej fikołki.
Jeśli bierzemy takie kryteria pod uwagę, to Konfederacja też nie jest stricte prawicą.


@PiccoloColo: Jak weźmiemy takie kryteria to na prawaka wyjdzie Stalin, ZSRR, PRL wraz z PZPR-erem.... PiS się różni od lewicy aż w sprawie LGTB i kościoła¯\_(ツ)_/¯
Bez przesady. Nie każdy zamordysta musi być prawakiem, choć niemal wszystko na to wskazuje.


@PiccoloColo: za to każdy lewak jest zamordystą¯\_(ツ)_/¯

PiS się różni od Konfederacji aż w sprawie 5 dla zwierząt i ustawy 447


@PiccoloColo: różnią się jeszcze chociażby w sprawie długów unijnych i pożyczek, różnią się w sprawie podatków, lockdownów, ale co tam ty "wiesz lepiej", a tego coś nie widać.
@Kaczypawlak różnią się jeszcze chociażby w sprawie długów unijnych i pożyczek, różnią się w sprawie podatków, lockdownów, ale co tam ty "wiesz lepiej", a tego coś nie widać.

To samo z Lewicą. Możemy tak się wymieniać do północy.

bo to sekta komorowskiego była wtedy

Taaas zawsze znajdzie się powód by tłumaczyć swoją głupotę/niewiedzę i tłumaczyć swoją pobłażliwość dla Zjednoczonej Prawicy.
To samo z Lewicą. Możemy tak się wymieniać do północy.


@PiccoloColo: właśnie lewica była z pisem ramię w ramię w sprawie pożyczek unijnych, popierają lockdown

Taaas zawsze znajdzie się powód by tłumaczyć swoją głupotę/niewiedzę i tłumaczyć swoją pobłażliwość dla Zjednoczonej Prawicy.


@PiccoloColo: ta sama partia potem wystawiła Kidawę i nawet 5% poparcia nie miała i w ekspresowym tempie wymienili ją na Trzaskowskiego. Głupoty Komora to się nikt nie spodziewał, nawet
Czyli standardowo, neuropa ostrzega że konserwy gówno wiedzą, konserwy i tak robią po swojemu, wywracają się na ryj i twierdzą że to wina lewaków z neuropy.

Niezmienne modus operandi półgłówków z #4konserwy


@Ofacet: to co zatopiło Komorowskiego? On sam, na taśmach sowy go nie było, inna sprawa, że w czymkolwiek się wypowie robił z siebie idiotę i dalej mu to zostało¯\_(ツ)_/¯ Im mniej pokazywali go w TV tym miał większe poparcie
@Kaczypawlak
-właśnie lewica była z pisem ramię w ramię w sprawie pożyczek unijnych, popierają lockdown_

Ale też znajdziesz wiele głosowań, w których byli przeciwni. Argumentu tego typu to miecz obosieczny.

@Kaczypawlak Nie wiem po co się uczepiłeś tego Bronka. Przecież niemal każdych kto tu głosował na niego zrobił typowego taktyczka "mniejsze zło".
Ja szkaluje PO za podmianę. Gdyby to jeszcze był Sikorski to ok, ale od Trzaskowskiego, to Hołownia imo miał większe
o czym ty gadasz?


@Ofacet: o twoim chrzanieniu

#!$%@? mnie obchodzi Komorowski w tej chwili, mówimy o tym jak to konserwy jednego dnia głosują na PiS i ich przybudówki a drugiego dnia twierdzą że PiS jest fuj i że to lewactwo.


@Ofacet: akurat sam się dziwisz skąd ta euforia Dudą to ci odpowiedziałem, że rywalizował z Komorowskim w wyborach, a teraz sam mi mówisz, że

#!$%@? mnie obchodzi Komorowski w
Ale też znajdziesz wiele głosowań, w których byli przeciwni. Argumentu tego typu to miecz obosieczny.


@PiccoloColo: jest ich jednak niewiele¯\(ツ)_/¯ PiS od lewicy różni KK i LGTB, a tak to to jedno i to samo, pis nawet usprawiedliwiali w sprawie podwyżek dla siebie, w sprawie nowego ładu też mówią, że więcej by socjalistycznych pomysłów wprowadzili, lockdown bezprawny był dla nich w wersji light, 500+ to dla nich za mało. To