Wpis z mikrobloga

Dzień dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W nawiązaniu do naszego wczorajszego rozdajo - znamy zwycięzcę, a jest nim... ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: @slecrumi !

Wielkie gratulacje, liczymy, że prezent na dzień chłopaka się sprawdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypominamy, że wciąż możecie zamówić nasz Tyci Browar w promocyjnej cenie, jeśli zrobicie to szybko, to jest szansa, że jeszcze dzisiaj wyjedzie! Dodatkowo można zamawiać na paczkomat!

Zapraszamy do obserwowania naszego konta, bo kolejne rozdajo już wkrótce!

#rozdajo #mirkolos #mirkorandom #piwokraftowe #craftbeer #pijzwykopem #twojbrowar #piwowarstwo
  • 7
Potwierdzam legitne rozdajo @twojbrowarpl - porządna firma. Fajny kontakt na PW, wczoraj podałem dane do wysyłki, a już dziś, parę minut temu otrzymałem paczkę. Unboxing będzie w najbliższych dniach - remont mieszkania, więc nie bardzo mam teraz warunki.

@Vegeta696: Będzie relacja z nastawu, może nie jakieś długie wpisy, ale będzie. Nigdy nie miałem do czynienia z piwem, za to z winem troszkę tak. Od chłopaków z @twojbrowarpl wybrałem zestaw surowców APA.
Pobierz slecrumi - Potwierdzam legitne rozdajo @twojbrowarpl - porządna firma. Fajny kontakt ...
źródło: comment_1632914096evaf8lOLls5o7rfyOHhIU6.jpg