Wpis z mikrobloga

ale ten system LUBIKA to będzie porażka xD

tzn sam zamysł biletów okej - okresowe czy przystankowe itd - ale funkcjonowanie tego? Możesz mieć albo kartę albo aplikację w telefonie. Idiotyzm. jako osoba, która ma Kartę Biletu Elektronicznego na którym mam ważny bilet okresowy do stycznia jestem zmuszony używac tylko karty xD Jakbym miał bilet do 30.09 to od 01.10 mogę używać aplikacji.

Do tego musze gdzieś KBE zgłosić do Lubiki, ale nie raczą napisać adresu strony, gdzie to mam zrobić.

#lublin
  • 7
  • Odpowiedz
@Pituch: to już jest porażka, próbowałem zrozumieć nowy taryfikator i się poddałem, nasrane taryf, stref, ulg i innego gówna. Należałoby urzędniczynom co to wymyśliły jakiś medal dać
  • Odpowiedz
@picasssss1: ybac taryfikator, ja tylko patrzę na cene okresowych - i tu plus, bo spadnie mi 150 dniowy. Przystankowego nikt nie będzie używał się założę. Przy takiej częstotliwości kontroli? xD
  • Odpowiedz
@Pituch: No nie wiem, akurat mi się przystankowy by opłacał i niektórym zapewne też, bo załóżmy dojechać na Plac Litewski to płacę teraz 3,20, a w taryfie przystankowej będzie to 1,80. Czyli sporo mniej. A co do numerów do wpisywania to jak ktoś kupuje bilety w aplikacji to już przywykł do wpisywania kodu autobusu, więc to jakieś wielkie zaskoczenie nie będzie
@picasssss1:
  • Odpowiedz
@Nokimochishii: tylko widzisz, ja juz przystankowego nie moge korzystać, bo nie moge miec aplikacji, gdyż muszę używać KBE, poniewaz mam tam ważny bilet do stycznia.

Idiotyzm
  • Odpowiedz
@Pituch: co do kontroli, to w piątek miałem jedną, i dziś jedną.
Od piątku będą "trzepać" studenciaków (i nie tylko), że sam zobaczysz jaki będzie skowyt na dzienniku/kurierze/spotted.
  • Odpowiedz