Wpis z mikrobloga

Ja (lvl 26) mieszkam ze starymi. Miasto powiatowe 20k ludzi.
Ostatnio matka do mnie z tekstem, że chyba pora zakręcić się za jakąś dziewczyną.
Od razu w głowie wyświetliła mi się gotowa odpowiedź, że gdzie mam się #!$%@? zakręcić mieszkając ze starymi, nie wychodząc z domu i to w jakiejś dziurze. Zakręcić to się może co najwyżej gówno w kiblu przy spuszczaniu.
Ci dzisiejsi starzy to są już całkowicie odrealnieni bez kitu.
#przegryw #stulejacontent #polskiedomy
  • 27
  • Odpowiedz
Może jednak lepiej zamiast odbierać takie sygnały jako atak to faktycznie wziąć sobie taką sugestię(lepiej to usłyszeć jednak od kogoś bliskiego o dobrych intencjach niż od obcego) do serca i traktować jako radę. W tym wieku lepiej zacząć myśleć o tym co można zrobić żeby pchnąć życie do przodu zanim będzie za późno. Jeśli chodzi o kwestię odrealnienia to wydaje mi się, że mimo różnicy pokoleń to rodzice w tym przypadku mają
  • Odpowiedz
@p4damczyk: mógłby mieć i 46, a nadal napisałbym to samo. Rodzic chce dla dziecka zawsze jak najlepiej i tym się kieruje dając takie sygnały, a moją wiadomość możesz odbierać jak chcesz. Nic nikomu nie narzucam, a jedynie pokazuję inną stronę, której ktoś mógłby nie zauważyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
mieszkanie już mi kupili, za 2 lata będę mógł się wprowadzić jak deweloper wybuduje. robotę ostatnio rzuciłem i zrobiłem sobie wakacje

@GoldenJanusz:
Wypad ze świętego tagu oskarku deweloperski!
  • Odpowiedz
  • 4
@GoldenJanusz dobrze ci powiedzieli, pewnie jako jedyni prawdę, że może w końcu wziął by się za siebie a nie użalasz się na wykopie, średnio raz na dzień. Wiesz będziesz poklepywany po plecach wśród swoich towarzyszy na tagu #przegryw ale to nie zmienia twojej sytuacji.
Nie bierz tej wypowiedzi jako atak, bo nie o to mi chodzi, a o przekonanie cię że siedzenia na wykopie tylko pogarsza twój stan psychiczny. Twoi rodzice nie
  • Odpowiedz