Wpis z mikrobloga

Leciałem wczoraj wizzairem i podczas boardingu wsiada sobie jakis starszy dziad i stewardessa mówi mu żeby wziął plecak pod siedzenie bo samolot wypełniony pod korek a on na to że dlaczego on ma mieć niewygodnie skoro zapłacił jak wszyscy. Wtedy stara baba siedząca obok mnie która to widziała skomentowała głośno że "wychodzi z człowieka polactwo".
.
.
.
Nie byłoby w tym komentarzu nic dziwnego gdyby nie to że ta sama stara baba, zaraz po starcie zdjęła kapcie i wietrzyła swoje śmierdzące gnojołazy. XDDD

taki wasz obraz polaczki śmierdzące, wyzywaja się od polactwa a każdy taki sam XDDD

#polactwo #podrozujzwykopem #heheszki
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ooooooooo: no nie za to ty pełna kulturka jak widzę, wyzywasz innych „starszy dziad”, „stara baba”, „polaczki śmierdzące” a sam tu pokazałeś jakie z coebie wyłazi „polactwo” lecąc wizzairem jakby co najmniej to emirates było XD
  • Odpowiedz
Wystarczy myć stopy, prać skarpetki i buty czasem i już nie śmierdzi. Jak Ci torfią stopy, to może to być problem zdrowotny


@Boniasty: ale to nie mi śmierdzą stopy tylko starym ludziom którzy zdejmują buty w środkach komunikacji zbiorowej :D
  • Odpowiedz
jak poprzednik celnie napisal radze zadbac o higiene stop jak ci smierdza


@kinesin1000: logika wykopków pozostaje niezmienna XD: przeczytaj coś bez zrozumienia treści, wrzuć bezsensowny komentarz, pora na CSa XDDD
  • Odpowiedz
@ooooooooo: osoby używające określeń typu "polaczki", "polactwo", "p0lak" i ogólnie plujące na swój naród i kraj uznając się za wielce oświeconych to zazwyczaj największe chamy, brudasy i ćwierćinteligenci próbujący przerzucić winę za swoje niepowodzenia i nieudacznictwo życiowe na innych. Ha tfu na was ojkofoby.
  • Odpowiedz
@ooooooooo: Widać ze latasz blisko, spróbuj mieć założone buty podczas 14h lotu to pogadamy. W normalnych liniach dostajesz skarpetki i kapcie żeby sobie śmigać.
  • Odpowiedz