Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#zuzel Oglądałem wyczyny Motoru Lublin w TV i powiem szczerze, że bardzo spodobał mi się ten sport. Gdzie i mniej więcej kiedy będzie można nabyć bilety na sezon 2022? Jak to wygląda? Rozumiem, że bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki ale jest jakaś szansa dostać karnet na Motor w sezonie 2022?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piskariota: Sorry za pytanie ale jak wspomniałem wcześniej dopiero zacząłem się interesować tym sportem. Czy kupując np karnet na Motor Lublin na sezon 22 to znaczy, wszystkie wyścigi Motoru w Lublinie? Czy wszędzie w Polsce np? Czy jak to w ogóle wygląda?
  • Odpowiedz
@HaSSaN: Karnet nie wiem czy będzie tak łatwo. Na sezon 2020 sprzedano wszystkie miejsca siedzące, ale karnety przekładano, bo wirus no i ostatecznie nie były zużyte. Teraz ci karnetowicze bedą mieli pierwszeństwo w zakupie na 2022 rok. Nie wiem ile oddano karnetów, ale jest duża szansa, że z parę setek na pewno trafi do ogólnej sprzedaży. Ja akurat jestem na bieżąco z tymi rzeczami, bo chodzę na każdy mecz Motoru,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piskariota: @Nokimochishii: A moglibyście jeszcze podrzucić mi jakieś linki gdzie będzie można w przyszłości kupić te bilety? Czy np na motor to na ich stronie ogólnie? Czy są jacyś pośrednicy?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nokimochishii: ok dziękuję, i tak jak pisałem wcześniej będę się przypominał na priv i liczę na Twoją pomoc w istnieniu tego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz