Wpis z mikrobloga

Co wbiliście w Squad Battles i co z paczek poleciało? U mnie elita 1 (52k punktów przy 36 meczach), pierwsza paczka jakieś randomy ale z 50k łączna wartość, w drugiej Pogba za 150k i kilku innych, łącznie jakoś 250-300k z dwóch paczek.
#fifa #ea #fut
  • 18
@pawol861: gram z kilkoma osobami i u nich drop przez te 3 dni też słaby jak u ciebie, mi już poleciało pierwszego dnia kilka walkoutów (tylko SBC) i kilka droższych kart, znajomy już Bruno i Haalanda trafił, więc ogólnie na drop w tym roku narzekać nie możemy ;d
@Kokoszka99: tak, myślałem nad składem BL ze względu na Robercika, ale tylu szkopów w składzie byłaby przesada :D, więc robię Serie A. jak wystawione karty zejdą zanim ktoś go podkupi, to biorę za te pieniądze ikonę Verona.
@Kokoszka99: do grania, zakup ikony to tez taki mój własny cel od kiedy się pojawili - w wersji 2020 nazbierałem na Sokratesa. Gram wąskim diamentem CDM-CM-CM-CAM, a we włoskiej nie ma szału na tych pozycjach, na defensywnym Kessie, na ofensywnym Dybala, a na CM jest Barella, a potem to już tak średnio Milinkovic-Savic, Eriksen, Veretout albo Brozovic.
@Kokoszka99: Kurde, a ja nie wiem czy otwierać czy trzymac do 01.10 jak będą hereos i ones to watch… u mnie raptem gold 1, bo planowałem dziś grać, a wczoraj o 2100 zobaczyłem ze sezon się resetuje w niedziele o 1000 :) to zagrałem pare meczy żeby chociaż coś było