Wpis z mikrobloga

Ale jak to? Przecież to same biedne matki z dziećmi, prosto ze strefy wojny w Afganistanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twierdzenia, że to turyści na Białorusi próbujący nielegalnie przekroczyć granicę, to tylko prawacki fake news, tak w TVN mówili i na Onecie pisali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy #bekazlewactwa #bialorus #strazgraniczna
s.....i - Ale jak to? Przecież to same biedne matki z dziećmi, prosto ze strefy wojny...

źródło: comment_1632578183k1MJal4o5gQOziOS98upeN.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli źródło "trust me dude". Spoko.


@dqdq1: nie mówię, że masz mi wierzyć, tylko spytaj jakichś wojskowych.

Serio myślisz, że Interie, Onety i WP wiedzą przed służbami co się w kraju dzieje? XD

Ja to wiem z relacji miejscowych ludzi i od wojskowych z którymi mam kontakt.
  • Odpowiedz
@skitarii: nie powiedziałem że wiedzą- zwracam uwagę że działania rządzacych opierają się jedynie na reakcji opinii publicznej. Bez artykułów w onecie czy innych mediach temat byłby nadal olewany.
  • Odpowiedz
nie powiedziałem że wiedzą- zwracam uwagę że działania rządzacych opierają się jedynie na reakcji opinii publicznej. Bez artykułów w onecie czy innych mediach temat byłby nadal olewany.


@dqdq1: a reakcja opinii publicznej opiera się na natężeniu zjawiska. Przed czerwcem 2021 roku migracja była znikoma i opinia publiczna nawet jej nie zauważała.

A służb państwa nie boli kilkadziesiąt ludzi tygodniowo, którzy i tak jadą do Niemiec.
  • Odpowiedz
skąd polska straż graniczna ma telefony uchodźców ktorzy znajdują się na Białorusi?

Ukradli?


@fajnypierozek: zarekwirowali przy nielegalnej próbie przekroczenia granicy zapewne.

Czyli to jednak prawda co mowią w tv, ze polskie sluzby ich pobiły, okradly z telefonów i porzucili w lesie na
  • Odpowiedz
ja myślę ze zapewne ukradli. Turysta przyjechał pozwiedzać Białoruś i trafił na polskich zlodziei


@fajnypierozek: fajnie masz na chacie. Ale nie każdy kradnie telefony. Służby potrafią je po prostu rekwirować przestępcom.
  • Odpowiedz
sprawdzałeś czy ci ludzie jeszcze żyją? Podobno znajdują trupy na granicy i to bez telefonów.

Nie daje ci to do myślenia?


@fajnypierozek: gadałem z nimi ostatnio i mówili, że wszystko OK i piękna ta puszcza białowieska.
  • Odpowiedz
w sumie fakt. W lesie mniejszy przypał okrasc i pozbawić zycia. To smutne, ze przetrwali w rezimie na Białorusi a w Polsce zgineli


@fajnypierozek: widzę, że się nakręcasz w pisaniu debilizmów.

Piszesz w imieniu wszystkich tęczowych środowisk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ciii to false flag. Jestem narodowcem i próbuje odwrócić uwagę tvenu


@fajnypierozek: czy wyszyscy popierający LGBT muszą być takimi dzbanami?

A potem się dziwicie, że większość Polaków wami gardzi. Tylko jak wami nie gardzić w takiej sytuacji?
  • Odpowiedz