Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 61
674 706 + 4 + 28 + 86 = 674 824

Kilka starszych rundek i jedna z dziś: była jazda testowa nowego rowerka, bo na 40 uro dostałem kurs robienia ram rowerowych. Kawał ciężkiej, super ciekawej roboty. 2 tygodnie non stop w warsztacie, opuszki zdarte tak, ze iPhone przestał czytac moje odciski palców. Finalnie - powstała stalowa, lutowana na mosiądz oraz srebro rama na rurkach Columbus Zona. Do tego karbonowy widelec tej samej firmy. Potem tylko 2 miesiące szukania części, doktoryzowania się ze SRAM’a i jest. Teraz tylko trochę tuningu i byle do wiosny.

#rowerowyrownik

Skrypt | Statystyki
saj - 674 706 + 4 + 28 + 86 = 674 824

Kilka starszych rundek i jedna z dziś: była ...

źródło: comment_1632490205JWZdCDsjgHUoUhEBgQpD0e.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@saj: A, racja :) jakoś zawsze mi się wydawało, ze poziomo jest również dopuszczalne. Ale tak naprawdę moznaby się doczepić jeszcze do kilku rzeczy :)
  • Odpowiedz
  • 2
@pu100stan: Kurs nie wiem, bo dostałem w prezencie. Sam komplet rurek columbusa - od chyba 200 do 1000e. Do tego dodatki- haki, suport, glowka ramy. Ceny sprzętu: Jig na zdjęciu wyżej - bardzo dobry, marki Anvil nie do kupienia nowy - firma się zamknęła. Używka - praktycznie niedostępna, gdy się pojawiają - zwykle z odbiorem osobistym w USA to kosztują 3,5-6k USD.
  • Odpowiedz
  • 0
@uysy: W cech.bike. ~2kpln. Ale chyba już nie ma, wydaje mi się, ze wciąż dostępne w ciclicorsa.
  • Odpowiedz