Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Faza pucharowa - Mecz 17

Tag do obserwacji lub czarnolistowania: #mirkoserial
Drabinka pucharowa, reguły i uczestnicy: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Nhhixx-FdmDsIle2FMGOOC1yWwDbJniNK_2I55eyDUA/edit

Skrót zasad: Tym razem ocenimy seriale z ostatnich 5 lat (powstałe po 2016 roku). W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wygrany danego pojedynku przechodzi do kolejnego etapu. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny.

GŁOSOWANIE W KOMENTARZACH!

Prócz głosowania proszę także o plusowanie wpisów! Dziękuję! Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #seriale #netflix #hbogo #hbo
Matt888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 4!
Faza pucharowa - Mecz 17

Tag ...

źródło: comment_1632463675PZvGBasLJiYwJ2f6GgdurD.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Matt_888: watchman był nudny i rozczarowujący, za to dom z papieru to prawdopodobnie najgłupszy serial świata, ale i tak wciągał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cóż, gdybym miał z tej dwójki obejrzeć któreś z nich ponownie to wybrałbym raczej dom z papieru i mój głos leci na nich.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matt_888: 600+ głosów na Watchmen?! Czy was posrało? Przecież to jest blm propaganda pełną gębą, dom z papieru też #!$%@?, ale przynajmniej nie szkodliwy (przynajmniej nie kojarzę w 3 odcinkach które widziałem)
  • Odpowiedz
Ej, dom z papieru gdzieś od połowy 1 sezonu można oglądać ironicznie i wtedy jest bardzo dobry XD
Ilość bzdur i absurdów osiąga tam taki poziom że jest to nawet fajne xd

Ale to jest 4/10guilty pleasure, a do 8/10 watchman to nawet nie ma co startować.
  • Odpowiedz
@Matt_888:
X #!$%@? de, wykopki jak zwykle czegoś nawet nie widziały ale głosują przeciwko.

Ps dom z papieru jest przyjemnym lekkim serialem do obejrzenia z rodziną. Jest w mojej topce seriali familijnych.
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Oglądanie domu z papieru to oznaka ciężkiego upośledzenia umysłowego. Poziom absurdu i braku logiki wgniata w fotel od pierwszych godzin. Już tureckie seriale nie powodowały u mnie takiego wyrzutów żenady jak to gówno.
  • Odpowiedz
@Kieres: nie każdy serial musi być idealnie realistyczny. Na harrym Potterze też się denerwujesz, że przecież czarodzieje nie istnieją?

Mi się podobał, bo jest odpowiedni dla każdej grupy wiekowej (bez scen seksu, zbyt wielu przekleństw, jednocześnie nie jest dziecinny), byłem ciekawy co dalej się wydarzy, nie było tam jakichś ciężkich scen po których odechciewa się życia.

Taka zwykła lekka komedia na wspólny wieczór z różową.

Ciężkim uposledzeniem umysłowym jest obrażanie kogoś
  • Odpowiedz
@Pierorzek: Nie musi być całkowicie realny, ten natomiast gwałci logikę na każdym kroku.
Also dawanie za przykład serii fantasy XD
Miałem rację, mówiąc, że bez gwoździa w mózgu nie da się tego obejrzeć w całości.
  • Odpowiedz
@Kieres: no i co z tego, to nie jest serial dokumentalny. Killer też gwałcił logikę na każdym kroku i co. Każdy film o superbohaterach gwałci logikę. Przecież to jest fikcja.

Ale to musi być straszne przebywać w twoim otoczeniu. Powiesz, że masz kanapkę z szynką Kieres "uga buga tylko ser, szynkę lubią tylko ułomy, jedzenie szynki to gwóźdź w mózgu, przecież szynka nawet nie jest żółta, tylko idioci jedzą coś co
  • Odpowiedz