Wpis z mikrobloga

W jakiej sieci sklepów w Polsce mogę kupić szwedzkie piwo? Nie musi być z ichniejszego browaru koczkodan #pdk, może być masówka. Jedyny pomysł jaki mam to próbować w #auchan, bo tam są piwa z wielu krajów, ale jakoś szwedzkiego nie kojarzę (chyba tylko duńskie z tego regionu).
Jakieś sugestie? #piwo #szwecja
  • 8
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Ew. możesz jeszcze szukać po lidlach Zodiaka z Omnipollo, Był rzucony w połowie lipca. Wątpię, że się ostał ale w małych miastach jest szansa. U mnie sporo tych małych puszek w sierpnia jeszcze leży na sklepie, ale akurat Zodiaka nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aikonek: przyznam że w ogóle nie sądziłem że Ikea na koncesję na alkohol. Jak tam byłem to poza ich główna oferta reszta mnie nie obchodziła, ale sprawdzę jak będzie okazja, dzięki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vadzior: @aikonek: do Lidla nie było mi po drodze jeszcze, ale dziś kupiłem uppsala bryghus w Auchan. Swoją droga 10 zł za 0,33 ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc za dużo nie kupiłem.
Innych nie widziałem tam, choć Auchan widzę zmienił trochę politykę - kiedyś było więcej piw zza granicy i przy każdym była flaga z krajem pochodzenia, więc nie trzeba było kojarzyć marek. Teraz
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: 10zł to dziwnie drogo, ja płaciłem z 5-6zł, a samo piwo nie jest warte złotówki.
Ogólnie dobrze, że auchan ucieka od zagranicznych piw bo poza paroma wyjątkami nie ma tam nic ciekawego, ot zwykłe sikacze tylko w obcych etykietach. Za to trafia się sporo naszych ciekawych kraftów, trafiają się perełki z takich browarów jak Birbant, Piwne Podziemie, Maltgarden, Funky Fluid, Nepomucen, Artezan czy Wrężel.

A Zodiak jest dobry, ale
  • Odpowiedz