Wpis z mikrobloga

Dostałem rachunek na 5k wyniku nieprawidłowego odczytu zużycia wody, a jakaś mirabelka napisała, że niepotrzebnie robię inbę i pewnie jestem biedakiem, bo mógłbym zapłacić te 5k i mieć zapłacone na zaś xDDDD
Pewnie rachunki płaciła tylko w simsach albo mieszka z rodzicami.

#bekazrozowychpaskow #rozowepaski #bekazpodludzi
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polankowicz: kocopoły albo dobra inwestycja, masz opłaconą ciepłą wodę na kilka lat do przodu po stawce z roku 2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli ktoś sobie kupi z Czech 20 ton węgla to pewnie też go nazwiesz wariatem

no ale wg ciebie normalni ludzie wydają pieniądze na bieżąco i nie mają takich nadwyżek, brawo, gratuluję środowiska skoro takie wnioski
  • Odpowiedz
@hu-nows: To albo musisz renegocjować warunki albo bajeczki klepiesz, bejbe. U mnie działają 2 kompy 24/7, duża lodówka, 2 telewizory, laptop, pralka codziennie, często płyta + piekarnik po kilka godzin dziennie a praktycznie codziennie po ok godzinie i nie ma bata, żeby wyszło 150 miesięcznie. Nie zmienia to nijak faktu, że żeby nadpłacić przez źle naliczony rachunek to trzeba mieć nieźle w bani
  • Odpowiedz
@rimyi: widocznie moje kompy grzeją się bardziej, lodówka jest jeszcze większa, tv jak wspomniałem 200 W a nie te smukłe LCD, nie napisałeś nic o prasowaniu, pewnie chodzisz w pogniecionych i cyk 50 zł/ms do przodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@lukaszlukaszkk: to tak nie działa, że już na stałe będzie przesunięte, to jest chwilowe zawieszenie bębenka w stanie pośrednim a nie trwały przeskok zębatki,
hu-nows - @rimyi: widocznie moje kompy grzeją się bardziej, lodówka jest jeszcze więk...

źródło: comment_1632342542IWf0HiHdam9oZFWjQjOO4Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hu-nows: no to Ci powiem, że chyba mam farta, albo trafiłam na dobrą taryfę, bo nie mamy ponad dwukrotnych różnic w użytkowaniu, a płacisz nawet trzykrotnie więcej ode mnie. Ale w sumie ostatnio usłyszałam, że mam niskie rachunki, a daleko mi o do oszczędnego życia.
  • Odpowiedz
@hu-nows: Ale w sumie dlaczego mój hajs ma leżeć w MPWIK zamiast u mnie i np. Zarabiać na siebie?
Węgiel ludzie kupują na zaś bo wtedy jest taniej, tutaj nie dostajesz absolutnie nic.

Ty tak na serio czy trollujesz?
  • Odpowiedz
@n0rek: no to pochwal się zebranym na sali jak zamierasz ten hajs zainwestować, REIT na Chiny, lokaty w polskich bankach, może akcje Tesla, BTC a może mieszkanie kupisz za 5k oszczędności ( ͡° ͜ʖ ͡°) przy obecnym oprocentowaniu bezpiecznych papierów nie ma znaczenia czy te środki leżą u ciebie czy nadpłaciłeś rachunki. Argument, że potrzebny jest natychmiastowy dostęp do tego "kapitału" dotyczy ludzi mało zarabiających. Nie
  • Odpowiedz
@hu-nows przecież jak on zapłaci te 5000 to za pol roku przyjdzie inny gość odpisywać i odpisze poprawnie i wyjdzie że jednak jest zurzycie mniejsze niż było poprzednio - czyli majstrował przy liczniku. I znowu ekspertyzy, sądy, wymiany liczników, ale teraz z zarzutami od zarządcy.
  • Odpowiedz
@Jacenty9: ciekawe wnioski, że op miałby płacić za ekspertyzę lub wymianę licznika której nie zlecał, miałby być ciągany po sądach za to, że sprzęt który należy do dostawcy się zepsuł. Najlepiej zastrzelić delikwenta na miejscu, że w ogóle śmie smieć używać ciepłej wody i niepotrzebnie obciąża biedny wodomierz
  • Odpowiedz
@hu-nows co twoim zdaniem wydarzy się kiedy za pol roku odczy pokaże np 90? Zarządca stwierdzi ze:
A. O nadpłacił Pan, zwracamy kasę
B. Bawił się Pan magnesem, wymieniamy licznik na Pana koszt i przyjmujemy średnia jak ostatnio. Nie pasuje, to sąd i ekspertyza ze jednak nie było grzebane
  • Odpowiedz
Bawił się Pan magnesem, wymieniamy licznik na Pana koszt i przyjmujemy średnia jak ostatnio. Nie pasuje, to sąd i ekspertyza ze jednak nie było grzebane


@Jacenty9: nie zdarzyło się nigdy nigdzie. Domniemanie winy, wspaniały wynalazek, taki w duchu partii rządzącej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krzakol: 7 lat temu adblock nie był dla mnie oczywistością i różowe konto wydawało się sprytną metodą na oszukanie botów reklamowych, żeby pokazywało babskie banery z pierdołkami, których nie będę chciał kupić, taka ochrona portfela, nawet nie wiem, czy algorytmy które pokazują reklamy sprawdzają jakoś płeć osobnika. Czy to już moje oficjalne AMA? Zaraz idę spać bo trzeba wstać o 4:30 na pierwszą zmianę w fabryce garnków
  • Odpowiedz
@Jacenty9: jeżeli ekspertyza wykaże manipulację to owszem. Ale przecież op nie manipulował, nie uderzał w wodomierz tak, że aż bębenek przeskoczył [miejsce na mem co zapomniałem jak się nazywa]

przyłożenie magnesu jest na współczesnym sprzęcie trwale sygnalizowane na panelu czołowym, żeby to stwierdzić nie potrzeba ekspertyz, wystarczy spojrzeć w okienko
  • Odpowiedz