Wpis z mikrobloga

Przeglądam wpisy na Twitterze i nawet nie wiecie jaką przyjemność mi sprawiają wpisy, w których zarówno zwolennicy PO jak i PiS wciąż próbują sami sobie wmawiać, że ich liderzy i idole walczą w sprawie swoich wyborców. Ludzie wmawiają sobie, że to fotomontaże xDDDDDD że cała akcja to pułapka zastawiona przez PiS na polityków opozycji xDDDDDD
Trzeba przyznać że jeszcze zabawniejsze są wpisy ludzi, którym nagle otworzyły się oczy, że kółeczko wzajemnej adoracji z kolegami dyma pozostałe 30mln Polaków bez mydła. Nawet mi was nie żal, uczestniczycie w wojence, która została stworzona na Wasze niskie standardy i tak chcieliście mieć wroga, że sami stworzyliście plemiona, które niszczą ten kraj, przy waszych wiwatach, gdy druga strona się w--------i na ryj.
HA TFU!
#polityka #bekazpisu #bekazpo #patologiawiejskiej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wengerowski: A wiesz co w tym najgorsze? Że dalej ta banda baranów nie wyciągnie wniosków, nie zreflektuje się, a co najgorsze w tym wszystkim, że za miesiąc o tym zwyczajnie zapomni, i dalej będzie udawała, że mój wybór, różni się od ich wyboru, głosując na te same po-okrągłostołowe mordy...
  • Odpowiedz