Wpis z mikrobloga

Pizzeria pod wodzą Kanadyjczyka i Machloja idzie tragicznie, ale to kwestia zawyżonych cen i nieudolnego marketingu. Pizza sama w sobie wygląda i zapewne smakuje nieźle. Teraz pomyślcie sobie co będzie jak przyjdzie tam gapa? Przecież jedyne na co go stać to kupić parę pizz w markecie i je odgrzać, szykuje się kompromitacja na miarę chińskich zupek, które prezes kupił, by później sprzedawać za 5x drożej.
#raportzpanstwasrodka
  • 9
@Justyna16: Miliarderzy prędzej by pokusili się na to wyroby Krzycha, na papke od gapy nawet nie spojrzą. Myślę, że nawet poczciwa bogaczka, która tam sprząta nie będzie chciała tego ruszyć. Ale o to im chodzi, by nikt obcy się nie kręcił. będą mogli chlać we dwóch całymi dniami :) Tylko kontent z tego żaden.
@dkb1002: badz w sytulacji lokalsa - ktos sie prowadza, urzadza, sprzedaje zarcie - chcesz podejsc a tam ktos ciagle z kamera, te same towarzystwo od rana, piwero i papieros na stoliku, wydaje mi sie ze narod bardzo malo pali bo jakos nie rzucaja mi sie w oczy albo jestem slepy. Malo atrakcyjny wyglad samej knapki, malo reklamy.
Na miescie kilka rzucajacych sie twarzy ktore chodza i gadaja, nagrywaja wszystko ale nic