Wpis z mikrobloga

@Roxi5017: ja trochę poeksperymentowałem i najlepiej mi podchodzi Sloyca zwykła i Rebele premium.
W sumie sporo z tymi koszulkami namieszałem i zostałem z dziwnymi zasadami, że kupuję Rebele premium do Classic Card Game, Sloyca premium do American i Sloyca zwykłe do mini euro i mini american xD
Nie ma to absolutnie żadnego sensu ale ze względu na ciągłość zapasów już tak chyba zostanie do czasu jak przestaną mi któreś produkować
  • Odpowiedz