Wpis z mikrobloga

GRYF OLIMPIJSKI 20 KG 220 CM MAX 500 KG SPECIALFITNESS z "699" na 399 zł

Napotkałem w necie fajnie wyglądające promo na gryf olimpijski, więc pomyślałem, że się podzielę, może się komuś przyda, w końcu wielu zapaleńców tu jest:

399 zł za (chyba) pełnoprawny gryf olimpijski - Cena wydaje się bardzo dobra jak na nowy produkt w czasach inflacji, covidian i drogiej stali. Przejrzałem na szybko allegro i olx i na obu portalach jedynie po 3 oferty poniżej tej ceny z całej Polski, i albo całe pordzewiałe, albo 200 cm (albo u----i). Znakomita większość ofert to 500 zł+ za taki gryf.
Wg specyfikacji niby max. obciążenie to 500 kg, chociaż podejrzewam, że to pic na wodę i przy dużo mniejszym będzie się giąć. Ale REALNIE kto dźwiga 250 czy 300kg+ w dowolnym wariancie ćwiczenia. Na tagu niewiele osób. A co dopiero w rzeczytwistości/na siłowniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Owszem, taki sprzęt podejrzewam w pełni nie zaspokoi potrzeb ( ͡° ͜ʖ ͡°) np. @IntruderXXL , bo szybko zrobi z niej banana, ale jednak dla zdecydowanej większości amatorów dźwigania powinna wystarczyć.

Jak ktoś ma/miał do czynienia z tym sprzętem, albo po prostu wie coś więcej w tym temacie - zapraszam do dzielenia się opinią.

#mikrokoksy #trojboj #silownia #stalowawola
Filip69 - GRYF OLIMPIJSKI 20 KG 220 CM MAX 500 KG SPECIALFITNESS z "699" na 399 zł

...

źródło: comment_1632157727xR3nJFkEJH3LuLf19nikAM.jpg

Pobierz

Promo/Oferta do oceny:

  • Zajeb1sta 34.5% (10)
  • Ch0jowa (w kom. wrzucam link do lepszej ofc ;) ) 65.5% (19)

Oddanych głosów: 29

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Filip69: ja mialem cos takiego z tego sklepu no i teraz jest on w klubie trojbojarskim no i coz - kto dzwiga duzo ten wie zeby go nie brac bo od 200kg wygina sie i sprezynuje jak p------y, a cala reszta dzieciakow i dziewczyn nie widzi roznicy. Łożyska nadal dzialaja.
Aczkolwiek roznica jest, w srednicy samego gryfu - jest troche mniejszy w przekroju niz prawdziwa sztanga, ale nadal - jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filip69: a ona nie jest czasami do dwuboju? Mam taką na siłowni z identyczną końcówką i obraca się jak chora, jak kiedyś chciałem tym zrobić wyciskanie to mi nadgarstki wygięło. Według mnie jak sztanga to coś porządnego
  • Odpowiedz