Wpis z mikrobloga

Patryk Jaki właśnie na konferencji prezentuje statystyki Instytutu Danych z Dupy, jakoby Polska na członkostwie w UE była ponad 500 miliardów na minusie. Pamiętacie jak przejęli sądownictwo? Też tego nie zrobili w jeden dzień, ale stopniowo - opowiadając kłamstwa i konsekwentnie idąc do celu. Właśnie tak samo teraz się odbywa wyprowadzanie Polski z Unii, zaczęło się od głupot o zagrażaniu rodzinie, teraz jest negowanie oczywistych korzyści finansowych, jutro się zaczną poważne rozmowy o referendum albo coś takiego. Ale jak powiesz teraz pisowcowi, że ten proces trwa, to cię wyśmieje, że jak to haahh przecież ten cały polexit to sobie opozycja wymyśliła.
#bekazpisu #neuropa #polityka
lkg1 - Patryk Jaki właśnie na konferencji prezentuje statystyki Instytutu Danych z Du...

źródło: comment_16321374337fD97eIchSc14o60pLhFml.jpg

Pobierz
  • 52
@lkg1 dziękuję :) miło mi mam nadzieję że ten proces przebiegnie szybko. Myślę że osób z moim poglądem w Polsce jest przynajmniej 65 procent a więc odklejencow poszukaj w lustrze.
@greven na próbce 15 moich znajomych zapytany h czy popierają polexit 10 powiedziało że tak 5 że nie a więc 60 procent. Moje dane są tak samo z dupy hak twoje i te śmieszne badania na próbce 100 osób.
@lkg1 Powtarzacie propagandę PiSu!!!!!!!

PiS chce, żeby ludzie mówili o poleksicie, żeby lewaki się popłakały w UE. Dzięki temu PiS ma kartę przetargową, o którą zabiega Konfederacja. Dzięki takim nastrojom KE będzie chciała łagodzić napięty stosunek między KE a PiSem, któremu jest to na rękę.

Gracie jak wam PiS zagra xD xD xD xD
@Paraparapapa Statystyka nie do podważenia xD 10 spośród Twojej grupy 15 znajomych (których sobie dobierasz - jak każdy - pod względem zgodności charakterow) jest przeciwko UE - tak jak Ty! Wow. Czy, jeżeli ja spośród znajomych znajdę sobie 15 osób (na taką samą miarodajną próbę) i 100% będzie za UE to będe mógł pisać że w Polsce to jest przynajmniej 99% osób ma takie poglądy jak ja? No chyba nie bardzo, co?
no i super niech zaczynają z tym oswajac ludzi.


@Paraparapapa: Durne mrzonki o tym że jak wyjdziemy z UE to będziemy "prawdziwie niepodlegli" rozdawać karty i dyktować warunki innym a realia są takie że w obecnej sytuacji geopolitycznej bez UE po dekadzie bylibyśmy pod podobnym bezwarunkowym wpływem Rosji jak obecna Ukraina.

Najbardziej niepodlegli może być tylko będąc częścią silnej wspólnoty w erze supermocarstw.

Ktoś kto popiera polexit jest albo ignorantem bądź