Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@typowy_maciek: a ja mam przydatne pytanie. Mieszkałam kiedyś w wynajętym mieszkaniu w takim jednym bloku. Jakbym się sprowadzała w okolicę znów, to bardzo bym chciała mieszkanie w tym lub sąsiednim bloku. To jak sie kutwa mam ogłosić, żeby się nie trafił jakiś boomer co mnie nazwie flipperem i wyrzuci moją prośbę? (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
a ja mam przydatne pytanie. Mieszkałam kiedyś w wynajętym mieszkaniu w takim jednym bloku. Jakbym się sprowadzała w okolicę znów, to bardzo bym chciała mieszkanie w tym lub sąsiednim bloku. To jak sie kutwa mam ogłosić, żeby się nie trafił jakiś boomer co mnie nazwie flipperem i wyrzuci moją prośbę? (°°


@UltimateCraving: otóż bardzo prosto - piszesz jakie chcesz mieszkanie KONKRETNIE.
@typowy_maciek: patrzcie to jak nagle studenci kupują mieszkania w drogich lokalizacjach. Widziałem już kilka wersji tej bujdy. Wiadomo, że w pewnych miejscach ceny mieszkań będą rosnąć i warto kupić tylko nikt sprzedać nie chce. Dziwi mnie najbardziej to, że ludzie litują się akurat nad studentem...